Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - Народний художній колектив «Спортивно-танцювальний ансамбль «ПУЛЬС»

Центр творчості дітей та юнацтва «Шевченківець» м. Києва

Народний художній колектив «Спортивно-танцювальний ансамбль «ПУЛЬС»

Народний художній колектив «Спортивно-танцювальний ансамбль «ПУЛЬС» створений у 1987 році. В 1998 році колективу присвоєно звання «Народний». У 2002, 2008 та 2014 роках ансамбль підтвердив звання «Народний художній колектив». Двічі сольні концерти колективу проходили в Національному палаці мистецтв «Україна». Художній керівник ансамблю – Народна артистка України, Відмінник освіти України, майстер спорту з художньої гімнастики Борсук Наталія Василівна.

На базі колективу розроблені й апробовані: навчальна програма творчого об’єднання груп художньо-естетичного напрямку «Студія естетичного розвитку»; комплексна навчальна програма «Спортивна сучасна хореографія»; комплексна навчальна програма сучасної хореографії «Брейк-данс»; які рекомендовані МОН України та схвалені науково-методичною комісією з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

Ансамбль «ПУЛЬС» – організатор: міських змагань з брейк-дансу серед дітей «Breaking kidz» (2011, 2012), міжнародних змагань з джампстайлу «JTP WorldCup» (2012, 2013, 2014).

Народний художній колектив «Спортивно-танцювальний ансамбль «ПУЛЬС» постійний учасник концертних програм та заходів в Національному Палаці культури «Україна», Палаці спорту, Українському Домі, Міжнародному центрі культури та мистецтв, на Майдані Незалежності, Співочому полі та інших сценічних майданчиках районів міста, Києва та України. Його творчість добре відома багатьом глядачам не тільки міста Києва, а в цілому України та близького і дальнього зарубіжжя.

Колектив педагогів ансамблю, під керівництвом Наталії Василівни Борсук досяг значних успіхів у всебічному вихованні дітей та молоді. На базі Народного художнього колективу «Спортивно-танцювальний ансамбль «ПУЛЬС» створена творча лабораторія виховання всебічно розвинутої особистості засобами творчого колективу.

Уся навчально-виховна робота в ансамблі націлена на виховання найкращих людяних якостей, людинолюбства. Після закінчення навчання в ансамблі багато вихованців йдуть в професійне мистецтво, а деякі вихованці залишаються працювати з дітьми в «ПУЛЬСІ».

Як структурний підрозділ Центру творчості дітей та юнацтва «Шевченківець» м. Києва ансамбль «ПУЛЬС» є членом Міжнародної асоціації позашкільної освіти, Асоціації позашкільних навчальних закладів України, Європейської Асоціації закладів вільного часу для дітей та молоді, Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація Шкіл майбутнього».

За майже тридцять років свого існування ансамбль «ПУЛЬС» пройшов значний творчий шлях пошуку і здобутків. Вихованці ансамблю були учасниками та гостями багатьох фестивалів, на яких показали свою майстерність та досягли вагомих результатів.

Адреса:

вул. Січових стрільців, 43, м. Київ, 04053 Україна

Тел./факс:+38 044 4863140

pulsdance@gmail.com     www.puls-ua.com