Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕСС БУК - Аптека «А+» - більше ніж звичайна аптека

Аптека «А+» -  більше ніж звичайна аптека

Бренд «А+» вийшов на ринок в Серпні 2016 року і вже за три місяці було відкрито понад 16 аптек в десяти містах України.

Команда професіоналів впевнено веде компанію стратегією динамічного розвитку і як наслідок: подвоєння наших досягнень до Нового 2017 року є лишень малою частиною  концепції Успіху.

Ми знаємо, що люди люблять спокій і порядок – саме тому наші кольори пастельні і миролюбиві, а новаторство бренду «А+» в поєднанні гармонії і практичності в усьому.

Для зручності відвідувачів ми розробили просту в користуванні систему навігації, за котрою наші професіонали розмістили  товари так, що клієнт з легкістю і без підказки знайде потрібні собі препарати.

 

Звісно, головним пріоритетом для нас є в першу чергу наш клієнт, ні – навіть не клієнт, а наш товариш, сусід, знайомий - котрому кращі фармацевти мережі «А+» (котрих ми ретельно підбираємо), допоможуть підшукати  тільки найефективніші препарати, що найкраще задовольнять потреби  нашого друга.

В знак особливої пошани ми заснували «Клуб друзів аптеки», члени котрого регулярно отримують додаткову вигоду шляхом використання переваг накопичувальних карток.

Безперечно ми цінуємо кожного відвідувача і система акційних пропозицій, що регулярно оновлюється не залишить нікого з наших друзів без очевидних переваг завдяки вибору саме нашої мережі.

Для більш повного задоволення наших вимогливих сусідів ми розширили асортимент продукції включивши сюди також медичну техніку, натуральну косметику, товари для дому і чимало інших потрібних кожній господині та господарю речей, що так чи інакше стосуються їх безцінного(на нашу думку) здоров’я.

В мережі «А+» ми ретельно добираємо лише найліпші зразки препаратів за рекомендаціями кращих фахівців тільки добре знаних фармацевтичних компаній.

Однак ліпше – не означає  - дорожче!

І ми доводимо це вже своїм існуванням, адже кращі світові продукти для здоров’я і краси наших друзів ми відпускаємо за демократичними Українськими цінами!

Девіз аптеки «А+»:

  «У нас дешевше – зайди і переконайся» - це не лишень слова, а й сенс нашої кропіткої праці!