Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

«ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА» БИЗНЕС БУК - OOO «Аромат»

       

       Випускати парфумерно-косметичну продукцію в Україні – справа не з легких. Парадокс, але її іноземні виробники та постачальники, на відміну від вітчизняних, мають численні пільги і переваги. Тому ті успіхи, яких досягла харківська фабрика «Аромат», виглядають справжнім подвигом. Адже завоювала не лише вітчизняний, а й закордонний ринок, виборовши пальму першості і за асортиментом, і за якістю.

         А почалося все у 1998 році практично з нуля. Накопичивши більш ніж 20-річний досвід роботи в парфумерно-косметичній галузі, у колі найближчих соратників було прийнято рішення про створення власного підприємства. На виплату придбали занедбану будівлю, реконструювали її, і вже через 9 місяців на власному обладнанні випустили першу продукцію. Зробили її такої якості, аби після першого знайомства з нею у покупця не виникало бажання придбати продукцію інших виробників.

За кілька років стараннями високопрофесійної команди на чолі з Валентиною Блохіною ТОВ «Аромат» стало сучасним, успішним виробництвом, що невпинно розвивається. Асортимент виробів, виготовлених із натуральних, екологічно чистих компонентів продовжує розширюватись і вдосконалюватись. Це косметика для обличчя і тіла, догляду за волоссям; для жінок, чоловіків і дітей – від найперших днів життя дитини до важкого періоду статевого становлення. Креми, бальзами, шампуні, кондиціонери, засоби відновлення шкіри, парфуми, фарби для волосся… Всього не перелічити. Але кожен виріб «Аромату», без жодного сумніву, дарує здоров’я, красу, молодість, а, значить, і успіх усім людям, незалежно від віку і соціального стану.

Продукція фабрики проходить ретельне дерматологічне та токсикологічне дослідження. Співпраця з медиками дозволяє створити найякіснішу продукцію для широкого кола споживачів. Працівники «Аромату», на чолі з Валентиною Блохіною, - майстри косметичної справи з багаторічним досвідом,- відроджують старовинні рецепти, поєднуючи їх з новітніми досягненнями в галузі косметології. Окрім натуральної  вітчизняної сировини, що століттями використовується у народній медицині, фірма купує окремі якісні компоненти за кордоном.

В процесі виготовлення кремів підприємство впроваджує унікальні технології. Задля збереження цінних властивостей компонентів в процесі виготовлення відсутній термічний вплив на крем. Ці особливості виробництва забезпечують високу конкурентноздатність продукції. Про що свідчить і той факт, що вироби парфумерно-косметичної фабрики «Аромат» представлені на ринку України та за кордоном. Сьогодні «Аромат» має усталені ринки збуту, широку споживчу аудиторію та розвинуту дилерську мережу. 

За професійну та віддану працю директор ТОВ «Аромат» Валентина Блохіна була нагороджена медаллю «Трудова Слава». За чуйність і благодійність - відзнакою Української Православної Церкви «Почесний Хрест», та орденом «Святої великомучениці Варвари». Торгова марка «Аромат» отримала Міжнародний академічний Диплом якості та лауреатський Диплом, а колектив – медаль «20 років Незалежності України» та Почесний лауреатський Диплом.

ПАРФЮМЕРНО-КОСМЕТИЧЕСКАЯ ФАБРИКА  «АРОМАТ»
ООО «Аромат», ул. Примакова, 46, г. Харьков, 61004

тел. +38 (057) 733-19-41(приемная); 38 (057) 733-29-37

  www.aromat.com.ua       aromat@aromat.com.ua      Aromat_Factory