Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

«ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА» БИЗНЕС БУК - Богодуховский электромеханический завод

 

А все тому, що цей непоказний нібито завод виробляє деталі, які літали з Гагаріним у космос. Точніше, з них збирають на харківському заводі «Комунар» системи керування ракет. У дев’яності Росія, відмовившись від української продукції, не змогла вдало запустити жодної космічної ракети. Бо злетіти вони злетіли, а на задану орбіту так і не змогли вийти. Отож космічна тематика знову повернулася в Україну. Завдяки цьому 65 відсотків замовлень заводу – це продукція для національних космічних агентств Росії та України.

  Сьогодні в колективі підприємства переважно молоді люди. Як робітники, так і менеджери. Скажімо, у резерві кадрів на посаду директора – молода людина віком 28 років, а заступника – 23. Але якщо на інших підприємствах «резервісти» є лише для галочки, Микола Пушкар – директор Богодухівського

електромеханічного заводу

ДНВП «Об’єднання Комунар».

то тут на час відпустки директора чи його заступника керує заводом хлопець з резерву. Робітничі кадри готують прямо за прохідною, закріплюючи наставника за випускником школи чи за демобілізованим з війська – і через 3 місяці мають робітника потрібного фаху.

  Сьогодні 40 відсотків виробів заводу ніякого стосунку до космосу не мають, хоча для виживання колективу не менш важливі. Виробляють усе, що приносить гроші. Скажімо, екологічні дерев’яні будиночки. Смереку для них купують аж на Закарпатті, але не для екзотики, а тому, що деревина там дешевша. Задіяний завод й у програмі реконструкції вагонів для Євро-2012. Польські матеріали зовні не гірші, але наші служитимуть не 5-7 років, а 20. Сьогодні тут виробляють лічильники для води, газу та електроенергії, тротуарну плитку, кільця для криниць, ручні плужки для підгортання картоплі. Одним словом, хочеш жити, умій крутитися – і в космосі, і на землі.

  Колектив підприємства відзначено медаллю «20 років Незалежності України», а директор Богодухівського електромеханічного заводу Микола Пушкар нагороджений медаллю «Трудова Слава» та «Почесною відзнакою» УПЦ.