Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

«ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА» БИЗНЕС БУК - ПП "БТУ-ЦЕНТР"

   Підприємство ПП  «БТУ – Центр» працює на ринку України більше 15 років. Це колектив однодумців,    висококваліфікованих фахівців: інженерів –  технологів,    мікробіологів, агрономів, біохіміків, інженерів – механіків. Серед них два лауреати Державної премії 2001 року  з науки і техніки,кандидати технічних та медичних наук ,аспіранти аграрного університету.

 Багатолітньою творчою працею колектив крок за кроком  втілював в життя нові мікробні препарати для вирощування  сільськогосподарських культур та захисту їх від  хвороб та шкідників,а також добавки кормові для тварин та птиці.

І сьогодні підприємство займає достойне місце на ринку серед вітчизняних  виробників біопрепаратів для рослинництва та тваринництва.

В результаті плідної співпраці з багатьма науковими закладами та сільськогосподарськими підприємствами України було проведено більше 130 науково – дослідних робіт, захищено 15 кандидатських дисертацій, 3 докторські дисертації, одержано 48 патентів.

В атестованій лабораторії підприємства постійно проводиться обов’язковий вхідний контроль якості сировини та контроль якості біопрепаратів,що випускаються. Тут працює лабораторний персонал з великим досвідом  практичної роботи (більше 35 років) в галузі мікробіології та біотехнології.

На підприємстві постійно проводяться науково-дослідні та дослідно-промислові роботи по розробці нових препаративних форм біопрепаратів, по оптимізації технологій їх застосування.

Виробничі потужності підприємства щорічно зростають, розвиваються і складають понад 2500 т/рік. Введена в 2007 році в дію технологічна лінія фасування продукції для приватного сектору.

Сьогодні ми плідно співпрацюємо з національними аграрними навчальними закладами (мм. Умань, Вінниця), Науковими інститутами: землеробства УААН (м.Київ), рослинництва  ім..В.Я.Юрєва( м. Харків),садівництва,захисту рослин УААН(м. Київ), агроекології УААН (м. Київ).

Багато господарств України успішно застосовують наші біопрепарати на своїх полях. Адже вони дозволені до застосування в органічному землеробстві Асоціацією учасників органічного виробництва «БІОЛан»Україна» Міжнародною організаціює «Органік стандарт», пройшли токсиколого – гігієнічну оцінку і експертизу в інституті екогігієни і токсикології ім.Л.І.Медведя. А в 2014 році отримали сертифікат Інституту ринкової екології IMO (Швейцарія), який дозволює використання мікробних біопрепаратів виробництва компанії «БТУ-Центр» в органічному землеробстві.

Про успішну діяльність підприємства свідчать зростаючі обсяги виробництва  та попит на продукцію, розгалужена сітка  партнерських зв`язків на карті України,  щорічна активна участь у різноманітних всеукраїнських та обласних виставках, науково – практичних семінарах ,одержані підприємством нагороди. Підприємство має 30 дипломів учасника виставок,семінарів ,конференцій.

На Міжнародному Академічному Рейтингу «Золота Фортуна» (м. Київ) в номінації «За вагомий внесок у розвиток галузі біотехнологій мікробіологічного синтезу та високий професіоналізм» ПП «БТУ-Центр» було нагороджено медалями «Трудова Слава»(2010р.) та «Лідер Національного Бізнесу»(2011р.)

В 2011- 2013 роках на Міжнародних сільськогосподарських виставках Російської федерації, «Золота Нива», «Югагро» та «Краснодар - экспо», підприємство успішно представляло продукцію власного виробництва.

В 2013 році за вагомий внесок у розвиток аграрного сектора України компанію була нагороджена золотою медаллю в номінації «Технологія застосування біопрепаратів в підвищенні родючості грунтів»

Сьогодні «БТУ - Центр» пропонує своїм споживачам сучасні технології використання біопрепаратів в інтегрованих системах вирощування та захисту сільськогосподарської продукції. При застосуванні разом з хімічними засобами захисту та мінеральними добривами біопрепарати забезпечують поліпшення якості продукції, покращення обміну речовин та зменшення доз хімпрепаратів. В результаті чого покращуються якісні показники отриманої продукції, а саме : підвищуються вміст клейковини у зернових культур, вміст протеїну у бобових, цукристість у цукрових буряках, вміст олії у соняшнику та ріпаку, вміст вітамінів у овочах, а також зниження вмісту нітратів.

На дослідних полях наукових установ, фермерських господарств, дослідно-селекційних станціях проведено більш, ніж 150 польових дослідів по вивченню ефективності дії біопрепаратів Азотофіт, Фітоцид, Біокомплекс – БТУ, Липосам , Біодеструктор стерні, Біоінокулянт-БТУ, Лепідоцид – БТУ, Бітоксибацилін – БТУ, на зернових, технічних, бобових, овочевих та плодово-яігідних культурах, квітах, газонних травах, лікарських рослинах. Біологічна оцінка біопрепаратів досліджена на 45 культурах.

В середньому, ефективність комплексної дії використання біопрепаратів в інтегрованих системах вирощування с/г продукції забезпечує приріст врожаю до 5 – 43%.

Тел. +38 (044) 594-38-83, 594-38-84

info@btu-center.com

http://www.btu-center.com