Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - Центр магнитно-резонансной томографии "SMART Диагностика"

«SMART Діагностика» - це сучасний діагностичний Центр магнітно-резонансної томографії (МРТ), який був відкритий в 2012 році на території «Інституту ендокринології та обміну речовин».

Відмінними рисами Центру є: комплексний підхід до надання якісних медичних послуг; прагнення освоїти новітні методи діагностики, які використовуються передовими медичними клініками Західної Європи; і ​​просування основного принципу, який також є гаслом Центру «Правильний діагноз сьогодні - запорука здоров'я завтра».

На практиці ефективність лікування більшості захворювань, в тому числі і самих важких, залежить від своєчасної постановки правильного діагнозу, а він у свою чергу повністю залежить від якісної діагностики.

Магнітно-резонансна томографія в «SMART Діагностиці» проводиться на сучасному обладнанні – високопольному томографі Philips Intera 1.5Т, який дозволяє здійснювати високоточні обстеження організму, від вивчення конкретного органу до комплексного обстеження.

У SMART Діагностиці проводяться дослідження найвищого рівня складності:
- Динамічні дослідження за допомогою інжектора
- Скринінг всього хребта
- Магнітно-резонансна холангіопанкреатографія (МРХПГ)
- Ангіографія артерій нижніх кінцівок та черевної аорти з контрастом

У всьому світі МРТ визнана найбільш безпечним і ефективним способом дослідження, є основою для встановлення точного діагнозу та отримання повної картини стану людини в Сполучених Штатах, Японії, Канаді та державах Європи. У порівнянні з рентгенологічним дослідженням організму і комп’ютерною томографією, магнітно-резонансна томографія є більш безпечною процедурою, тому що організм пацієнта не піддається променевому навантаженню.

Розвиток Центрів медичної діагностики - вкрай важливе соціальне завдання, яке особливо актуально для України. Впровадження передових методів діагностування та лікування - це прямий шлях до підвищення рівня життя населення.

Наші контакти:

Тел.  (044) 383-88-77
Тел/Факс (044) 430-77-33
MTC  (050) 686-87-87
KyivStar  (098) 678-87-87
Life  (063) 574-87-87
e-mail: info@smart-mrt.com

Київ,вул. Вишгородська 69