Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" BUSINESS BOOK - Клініка генетики репродукції «Вікторія»

Клініка генетики репродукції «Вікторія» - дім, де зароджується нове життя і нові родинні цінності

Клініка генетики репродукції «Вікторія» є одним із провідних центрів експертного рівня з питань лікування безпліддя в Україні.

Створена у 2007 році, клініка протягом тривалого часу має стабільно високі показники ефективності лікування. Кожна друга родина, яка проходить лікування у «Вікторії», відчула щастя батьківс

 

тва завдяки зусиллям команди наших спеціалістів. За цей час у нас народилось понад 2700 дітей.

 

Це говорить про те, що наші методи діагностики та препарати – сучасні і ефективні, а професіоналізм – вартий поваги.

 

Репродуктологи, генетики і ембріологи нашої клініки  не лише володіють масштабним клінічним досвідом, а й розвивають медицину. Підтвердженням цьому є участь наших співробітників у чисельних українських та міжнародних конференціях, конгресах, семінарах, публікуються наукові статті, методичні рекомендації та монографії по темі ЕКЗ.

Особливим приводом для гордості клініки є власні запатентовані винаходи, що дозволяють допомагати все більшій кількості пацієнтів з найскладнішими випадками безпліддя ставати батьками, винаходи, визнані світом репродуктології.

 

Навіть сама природа не дає таких гарантій. Наше завдання – не маніпулювати законами природи, а лише допомогти їй, а, значить, – допомогти Вам, подарувавши можливість продовжити себе в дітях, стати батьками довгоочікуваних здорових дітей. І ми успішно справляємось із цим завданням.

 

З надією стати батьками до клініки «Вікторія» звертаються пацієнти з різних країн: США, західної Європи, Ізраїлю, близького зарубіжжя. Вирішальну роль при цьому відіграють високий рівень технологій ЕКЗ, досвідчені лікарі, відповідний сервіс і високі результати у лікуванні безпліддя у нашій клініці.

 

Адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Почайнинська, 70
метро Тараса Шевченка
info@victoriaclinic.com.ua

Телефони:
+38 (044) 425 51 66
+38 (044) 425-52-77
+38 (067) 238 87 02
+38 (044) 425-51-23 (факс)