Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - Компания «Шатлыгин и Ко»

Вироби зі скла: ареометри, термометри лабораторно-технічного та побутового призначення – ось головний напрямок діяльності виробничої фірми «Шатлигін і Ко» з Харкова.

На фірмі працює згуртований колектив майстрів-склодувів, інженерів, висококваліфікованих спеціалістів, а усіма процесами керує Шатлигін Володимир Михайлович - засновник підприємства та його ідейний натхненник.  Працівники фірми забезпечені усім необхідним - спеціалізованими робочими місцями, сучасними засобами зв’язку, комп’ютерами і оргтехнікою, а розроблена на фірмі методика навчання кадрів дозволяє зберігати традиції і професійно зростати.

Фірма активно проводить науково-дослідні та патентно-ліцензійні роботи, постійно розширює асортимент, підвищує якість продукції, її зовнішній вигляд.  І навіть така, здавалося б, вузькопрофільна продукція, як засоби вимірювання, тут має своє різнобарв’я. Одних лише ареометрів випускається кількасот типорозмірів: для нафтопродуктів, етиленгліколю, кислот, спирту, вина, молока, розчинів цукру, харчової солі та інших рідин, а також десятки типорозмірів термометрів з діапазоном вимірювання від мінус 50 градусів за Цельсієм до плюс 200.

Точність і надійність виробів забезпечується діючою на фірмі «Шатлигін і Ко» системою управління якістю продукції, яка включає індивідуальну відомчу перевірку кожного арео- та термометра, перевірку продукції виробничо-лабораторного призначення державними службами України, здійснення контролю вихідних матеріалів, напівфабрикатів, готової продукції, дотримання технологічного процесу, метрологічних норм і правил, використання контрольних і зразкових засобів вимірювання I та II розрядів.

Прилади, що виробляє фірма, рішенням науково-технічного комітету занесені до Держреєстру засобів вимірювання, дозволених до застосування в Україні. Вся продукція фірми сертифікована. ВФ ТОВ «Шатлигін і Ко» є учасником Асоціації товарної нумерації EAN України, а також отримала міжнародний Сертифікат відповідності. Директор ТОВ Виробничої фірми «Шатлигін і Ко» Володимир Шатлигін – нагороджений медалями «20 років Незалежності України», «Святий Князь Володимир» та «Почесним Хрестом» УПЦ. Підприємство відзначено Срібними Стелою та Дипломом «Якість III тисячоліття».

Контакти:

Адреса:      вул. Чайковського, 21а, м. Харків, 61024, Україна

Телефон:    +38(057) 704-11-82, 704-11-83