Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

«ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА» БИЗНЕС БУК - Компания «Жилстрой-2»

Медаллю «Лідер національного бізнесу» в номінації «Провідне будівельне підприємство» нагороджується ТДВ «Житлобуд-2» (м. Харків). Голова Наглядової Ради – Кроленко Юрій Якович. Нагороду отримує заступник – Федорець Олександр Дмитрович.

Одне з провідних у Харкові будівельне підприємство «Житлобуд-2» було створене у 1943 році. Багато об’єктів, зведених силами ТДВ «Житлобуд-2», стали візитівкою Харкова. Це і  кіноконцертний зал «Україна», і Палац піонерів, і будинок Харківської обласної державної  адміністрації, і готелі «Мир», «Інтурист», «Київський» та багато інших споруд.

  «Житлобуд-2»чи  не єдине в Україні підприємство, котре працює за технологією збірно-монолітного каркасу. Інші компанії використовують звичайний метод, але він дуже матеріалоємний та затратний. Тому компанія поєднала його із технологією збірної плити. Ця розробка запатентована й забезпечує вільне планування квартири. Загалом  ТДВ «Житлобуд-2» має низку патентів на інноваційні технологічні рішення в будівництві. Підприємство освоїло систему горизонтального опалення, яка дозволяє мешканцю відстежувати витрату тепла й самостійно контролювати його подачу. Крім того, у «Житлобуд-2» найнижчі в регіоні ціни на квартири економ- та бізнес-класу в поєднанні з найвищою якістю роботи.

  Перед тим, як розпочати будівництво, компанія «Житлобуд-2» завжди радиться із громадою сусідніх будинків для того, щоб мінімізувати незручності під час будівельних робіт. ТДВ «Житлобуд-2» згодне задля їх компенсації своїм коштом ремонтувати ліфти та під’їзди у сусідніх будинках. Місто ж у будь-якому разі повинне розвиватися.

  Окрім налагодження добросусідських стосунків, будівельним компанім необхідно зібрати цілу купу необхідних паперів, стукати у двері не до одного чиновника. Впоратися з цими нелегкими завданнями допомагає членство в асоціації «Регіональне будівництво». На думку керівництва компанії «Житлобуд-2», об’єднавшись, простіше лобіювати власні інтереси як перед владними структурами, так і перед конкурентами із зовні. Така організаційна форма дає можливість координувати дії будівельників регіону у зв’язку з  рішеннями влади або іншими зовнішніми чинниками впливу. Та й будь-який документ, направлений асоціацією у владні структури, матиме більшу вагу в очах посадовців, аніж лист чи звернення від окремого підприємства.

  Добросовісну роботу компанії та її керівництва, окрім клієнтів та покупців житла,  високо оцінили Міжнародний Академічний Рейтинг «Золота Фортуна» й Українська Православна Церква. Підприємство удостоєне Срібної медалі «20 років Незалежності України» та медалі «Лідер національного бізнесу», а Голова Наглядової Ради ТДВ «Житлобуд-2» Юрій Якович Кроленко отримав особисте благословення першої особи Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Блаженнійшого Володимира, який вручив Юрію Яковичу одну з найвищих церковних нагород - орден «Святий Дмитро Солунський» IVступеня. Олександр Конюхов - Керуючий ТДВ «Житлобуд-2» нагороджений медалями «Трудова слава», «Народна шана», «Незалежність України».


Контактна інформація

Адреса: 61145, м. Харків,в ул. Космічна, 12

Відділ продажу:    +38(057) 702-13-61,  715-28-28, 727-07-17

Приймальня/факс: (057) 702-13-69

Графік роботи: 8:00 – 17:00

Перерва: 12:00 - 13:00

е-mail: info@zhilstroj-2.ua