Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

«ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА» БИЗНЕС БУК - Корпорация «Бисквит-Шоколад»

  

    Корпорацію засновано 2004 року. До її складу увійшли: ПАТ «Кондитерська фабрика «Харків’янка» (рік заснування – 1896), ПАТ «Харківська бісквітна фабрика» (1935 р.), ТОВ «Торговий будинок «Престиж». Також до сфери її керівництва входять ПАТ «Первухінський цукровий завод», ТОВ «Красноградський млин», ЗАТ агрофірма ім. Г. Сковороди, агрофірма «Петропавлівка». Колектив корпорації налічує більше трьох тисяч працівників.

   Під брендом «Бісквіт-Шоколад» виготовляється більше двадцяти груп кондитерських виробів. У 2010 році підприємства корпорації виготовили 64,1 тис. тонн кондитерських виробів, що на 8% більше, ніж у 2009 році. У грошовому еквіваленті обсяг продукції зріс на 25% і становив 860,2 млн. грн. Компанія посідає четверте місце в Україні за обсягами виробництва та реалізації кондитерських виробів.

    Система менеджменту якості на підприємствах корпорації відповідає сучасному стандарту ISO 9001-2008.

    Сьогодні підприємства працюють на обладнанні провідних світових фірм та використовують високоякісну, натуральну сировину. Сучасні технології виробництва, застосування нових пакувальних матеріалів з високими бар’єрними властивостями забезпечують зберігання споживчих та смакових якостей кондитерських виробів та термін придатності до 6-ти місяців. Фахівці постійно удосконалюють рецептури та технології виробництва, ведуть активний творчий пошук нових видів кондитерських виробів. Деякі види продукції виробляються за технологіями, що не мають аналогів в Україні. Це печиво в шоколаді «Old Collection», шоколадні цукерки з вафельними корпусами «Old Collection», пісочні пироги «Віденський», сендвічі    «Софі».

   Свідченням довіри, любові, визнання споживачів є численні нагороди конкурсів, виставок в Україні та за її межами. Продукція торговельної марки «Бісквіт-шоколад» неодноразово отримала звання «Кращий вітчизняний товар року», була переможцем конкурсу якості «100 найкращих товарів України».

   Продукція харківських кондитерів – це оптимальне співвідношення якість – ціна, широкий асортимент, вигідні умови співробітництва з оптовими покупцями, вона відома не тільки в Україні. Продукція експортується до 22 країн світу.

    Висока відповідальність керівництва за авторитет торговельної марки забезпечила не тільки довіру з боку потенційних споживачів, але й підвищила конкурентоздатність вітчизняної продукції на світовому ринку, зробила значний внесок у підвищення зовнішньоекономічного іміджу країни.

   Час переконливо довів правильність обраного шляху щодо розвитку соціально-відповідального підприємства. Свідомо визначена концепція соціально зорієнтованого бізнесу лише сприяє зміцненню репутації підприємства. Передусім це принципова неможливість будь-яких, навіть найменших компромісів стосовно якості продукції, рішуча відмова від використання інгредієнтів з нез’ясованим впливом на здоров’я людини. Слід згадати і про постійне оновлення асортименту, що відбувається з максимальним урахуванням смаків і запитів споживачів, про високу відповідальність у стосунках з партнерами – як із постачальниками, так і з торговельними, транспортними структурами тощо. Про різнобічну благодійну діяльність, в першу чергу – допомогу дітям. Нарешті - про соціальну захищеність власних працівників, про створення у великому колективі підприємства атмосфери взаємоповаги й довіри… а ще - про відкритість практично всіх ланок виробництва для засобів масової інформації, що не залишає місця для пліток та якихось недоречних інсинуацій.

    Актуальним для корпорації було й залишається зміцнення своєї репутації за межами країни. Здебільшого й тут діють щойно названі чинники, проте, неабиякого значення набувають підтверджена відповідними сертифікатами висока якість продукції, відзнаки, отримані на престижних виставках і конкурсах та, зрозуміло, гнучка цінова політика. Дедалі жорсткішим вимогам (з точки зору опанування як внутрішнім так і зовнішнім ринком) має відповідати упаковка готової продукції. Абсолютна безпечність повинна сполучатися в ній зі зручністю та оригінальним і яскравим дизайном.

   Динаміка експортних поставок свідчить: харківські солодощі не поступаються кращим європейським і світовим аналогам. Переконливим підтвердженням цього зокрема є те, що чималий відсоток від загального обсягу експортованої корпорацією продукції припадає  на країни з надзвичайно розвиненим власним сектором такого виду виробництва - ФРН та США.

   Незаперечна істина: аби не втратити добру репутацію, в тому числі й ділову, її слід постійно доводити, підтверджувати. Насамперед, вчинками. Позитивний прикладом цього саме і є діяльність харківської корпорації «Бісквіт-Шоколад».

   Корпорацію «Бісквіт-Шоколад» нагороджено Золотою медаллю «Незалежність України», відзнакою «Лідер  національного бізнесу». Харківська бісквітна фабрика – володар Срібних Стели і Диплома якості, ордена «За трудові досягнення» IV ступеня, Срібної медалі «20 років Незалежності України».

   Коваленко Алла Арестівна - президент корпорації «Бісквіт-Шоколад», генеральний директор ПАТ «Харківська бісквітна фабрика», Герой України, заслужений працівник промисловості України нагороджена Дипломом та відзнакою Всеукраїнської премії «Народна шана» КМУ, орденом «Свята Анна» ІV ступеня, Срібною Георгіївською медаллю «Честь. Слава. Труд.» ІІ ступеня, Срібною медаллю «Незалежність України»,  «Почесним Хрестом УПЦ».

Контакты

Приёмная президента корпорации "Бисквит-Шоколад"

e-mail: info@biscuit.com.ua
телефон: +380(57)712-90-07, +380(572)23-59-21