Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

«ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА» БИЗНЕС БУК - ГРУПА КОМПАНІЙ «ЕДЕЛЬВЕЙС»

ГРУПА КОМПАНІЙ «ЕДЕЛЬВЕЙС»

Перший український годинниковий завод «Київська Русь», EDELWEISS WATCH COMPANY (EWC), Ювелірий    Дім «ЕДЕЛЬВЕЙС», Фабрика сувенірів «ЕДЕЛЬВЕЙС»разом з іншими виробничими та торговельними          підприємствами входять до складу Групи Компаній «ЕДЕЛЬВЕЙС».

Перший український годинниковий завод «Київська Русь» :

– Національний виробник годинників;

– Багаторазовий Переможець конкурсів «Кращий Вітчизняний Товар Року»;

–  «Виробник Кращих Вітчизняних Товарів»;

– Володар Міжнародної премії LUXURY LIFESTYLE AWARDS в номінації «Вітчизняний бренд на ринку розкоші»

 – «Кращий Постачальник Товарів на Ринку Державних Закупівель»;

– Володар Диплому від Кабінету Міністрів України та Всеукраїнської премії «Народна шана»;

– Володар міжнародної нагороди «Золота Стела»;

– Володар Міжнародного сертифікату якості;

– «Рекомендований Партнер», Володар Диплому від 100 найбільших рекламодавців України за високу якість продукції та послуг;

– Єдиний Володар Державного патенту на виготовлення годинників з індивідуальним зображенням на циферблаті годинників та великої кількості патентів на промислові зразки;

– Член Союзу підприємств української годинникової промисловості — Виробників та постачальників годинників.

При підтримці EDELWEISS WATCH COMPANY (Швейцарія) Перший український годинниковий завод «Київська Русь» представляє наступні українські бренди годин ників, які отримали визнання не лише на батьківщині, але й у багатьох країнах світу: EDELWEISS, EDELWEISS Gold, EDELWEISS Silver, EWC, KIYVSKA RUS COLLECTION.

EDELWEISS — перша вітчизняна торгова марка годинників, що надала ім'я рідкісної та прекрасної квітки ексклюзивній дизайнерській колекції, яка вражає своїм новаторським запатентованим дизайном, надзвичай ною вишуканістю оформлення та лімітованим випуском. Інкрустовані сяючим камінням від Swarovski, покриті білим/рожевим золотом або, особливо модним, чорним родієм тонкі корпуса виробів з точними швейцарськими механізмами, замість серця; циферблати з натурального перламутру дивовижних карибських раковин, які грають усіма барвами веселки; стильні ремені з натуральної шкіри, у тому числі екзотичної; запатентований авторсь кий дизайн та обмежена кількість випуску — перетворю ють годинник EDELWEISS в справжній витвір мистецт ва та елегантну прикрасу, яка прекрасно доповнює вечірній туалет або вдало поєднується з діловим костю мом та будь яким іншим вбранням.

Всі годинники колекції мають своє власне ім'я — бо кожна модель, взагалі, неповторна. Вас, безперечно, вразить унікальна колекційна серія «Україночка» (ліміто ваний випуск 100 одиниць), де гламурні годинники втілюють в собі національні мотиви. А для справжніх шанувальниць механічних годинників колекція попов нилася бездоганною за виконанням та оформленням колекційною автоматичною моделлю «скелетон», інкрустованою цирконієм або діамантами — EDELWEISS Lady Navigator Royal (лімітований випуск 99 одиниць).

Годинник EDELWEISS— не тільки розкішна прикраса для Вашого вечірнього туалету, але й цілком вдалий аксесуар у поєднанні як з іловим костюмом так і з будь-ким іншим вбранням. А крім того, — постійний атрибут успішної та впевненої у собі жінки, який допомагає створити неповторний образ, підкреслити індивідуальний стиль та підтримати імідж своєї власниці на самому високому рівні. Саме тому, ексклюзивна дизайнерська колекція EDELWEISS розрахована на прекрасних Пані, успішних та стильних, яскравих та чарівних, які люблять життя, живуть з посмішкою та примушують світ рухатись у потрібному їм напрямку...

А ще, EDELWEISS — це розкішний та, дійсно, унікальний годинник, здатний цілком підкорити Вашу Руку й Серце… Бо, Едельвейс — символ істинного та вічного Кохання. А тому, годинник EDELWEISS, обов'язково, принесе Вам Любов та Щастя в Коханні! Тепер, у представників сильної половини з'явилася неймовірна можливість подарувати Коханій едельвейс. І, хоча, вже не потрібно штурмувати неприступні гірські вершини, шукаючи легендарно квітку, не дуже просто знайти, навіть, в кращих магазинах, модель, яка Вам сподобалася — всі годинники випущено обмеженою кількістю. Недарма, ексклюзивна дизайнерська колекція EDELWEISS неодноразово була визнана Кращим вітчизняним товаром та здобула безліч нагород як на вітчизняних так і закордонних виставках.

+380 (44) 592-97-29
+380 (44) 484-05-86

http://edelweiss.ua