Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - Предприятие «Харьковгорлифт»

Комунальне спеціалізоване підприємство  «Харківміськліфт» було створене в січні 2007 року. На той час у місті простоювало 1500 ліфтів, 280 з них потребували капітального ремонту, 350 - заміни згорілих електродвигунів, 870 ліфтам знадобилася заміна різних вузлів і деталей. Без транспортування залишалися 650 під'їздів. За час роботи підприємства був проведений капітальний ремонт понад 250 ліфтів і заміна п’ятдесяти. Зараз «Харківміськліфт» обслуговує 6833 ліфти, а також системи диспетчеризації та внутрішньобудинкові електромережі.

Коли підприємство тільки відкривалося, у нього був дуже вузький профіль: аварійне обслуговування і контроль роботи підрядників. Всі 4 роки своєї роботи підприємство активно розвивалося і зараз вже працює за 10 напрямками. Для швидкого ремонту ліфтів, що вийшли з ладу,  на підприємстві створено дільницю з ремонту ліфтового обладнання. Там ремонтують електродвигуни, редуктори, трансформатори, виготовляють котушки. Дільниця має в своєму розпорядженні три автомобілі, на яких встановлено спеціальне обладнання. Це дає змогу оперативно реагувати на заявки про поломку ліфтів.

Налагоджено виробництво сучасних ліфтових кабін, електродвигунів, десятків різних запчастин, апаратів для виклику ліфту, рушійних механізмів. Тож невдовзі у харківських багатоповерхівках встановлюватимуть ліфти власного виробництва. Новий харківський ліфт - антивандальний. Він зроблений з вогнетривкого металу, пофарбований порошковою фарбою, на якій неможливо малювати, а кнопки в такому ліфті не можна підпалити.

Підприємство освоїло ще один дуже важливий напрям діяльності - проведення експертиз ліфтів: співробітники пройшли навчання в Києві, і тепер тут своїми силами можуть проводити експертизи не тільки в Харкові, але й в усіх інших регіонах України, що дасть можливість заробляти додаткові кошти.

Крім того, розроблено нову безпровідну систему диспетчеризації, що не піддається впливу погодних умов. Ведеться робота з її впровадження в ліфтове господарство не лише Харкова, а й столиці нашої держави. Ця система дає можливість контролювати роботу не тільки ліфтів, але і подачу холодної і гарячої води, температуру теплоносія, а також має багато інших функцій. Щодня до КCП «Харківміськліфт» звертаються забудовники з проханням встановити такі системи в нових будинках. Продукцією заводу з виробництва ліфтового обладнання цікавляться в інших містах України, а для збільшення обсягів продажів відкрито виставковий зал-магазин.

Вперше за багато років ліфтове господарство поповнюється молодими кваліфікованими кадрами. Ще рік тому підприємство опинилося в складній ситуації – кращі механіки виїхали на заробітчанство до Росії і повернути їх було дуже складно..Зараз співробітники підприємства  одержують від 2 до 5 тис. грн. залежно від обсягу виконаних робіт. Щоб залучити молодь, «Харківміськліфт» уклало договір з електромеханічним технікумом про прийом на роботу до КСП «Харківміськліфт» групи молодих фахівців. Зараз вони проходять на КСП практику, при цьому їм вже присвоєний розряд і забезпечена заробітна платня. Нові технології, високорівнева диспетчеризація, які існують на підприємстві, привертають молодь. Вже сьогодні в КСП працюють фахівці, начальники дільниць, які перейшли сюди з приватних структур.

Окрім гідної зарплати, людей привертає низка соціальних гарантій. Це і надання путівок до санаторію, і надання житла тим, хто особливо цього потребує. До 20-ї річниці Незалежності України, зокрема, надано 60 квартир співробітникам підприємства.

За ефективне управління провідним комунальним підприємством та відродження ліфтового господарства міста Харкова Анатолій Кандауров, керівник КСП «Харківміськліфт», відзначений подякою прем’єр-міністра України, Всеукраїнською премією «Народна Шана» КМУ, медалями «Трудова Слава», «20 років Незалежності України», відзнакою «Слобожанська Слава», Грамотою Митрополита. А як генерал - майор IV рангу Міжнародного корпусу офіцерів - Георгіївською медаллю «За сумлінну службу» IV ступеня. КСП «Харківміськліфт» - володар Срібних Стели і Диплома якості.

Адреса:    61024, м. Харків, вул. Петровського, б. 30

Контакти: (057) 700-22-10, (057) 751-92-57