Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

ДП «Укрспецвагон» - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

ДП «Укрспецвагон»

«Укрспецвагон» тримає марку

Ще  у 1869 році, коли на землях царського генерала Панютина, на базі старих майстерень зводився вагоноремонтний завод, новоствореному виробництву вже тоді пророкували значну роль в розвитку промисловості, сільського господарства і торгівлі царської Росії. Тож не дивно, що підприємство зберігає лідируючі позиції у відповідній галузі й нині.

Створення у 1995 році на базі колишнього Панютинського вагоноремонтного заводу Українського державного центру з експлуатації спеціалізованих вагонів «Укрспецвагон» дозволило зберегти унікальне  виробництво. ДП «Укрспецвагон» входить до складу «Укрзалізниці» і забезпечує значну частку утримання її рухомого складу.

Підприємство здійснює капітальний, капітально-відбудовний і деповський ремонт вантажних вагонів. Великі виробничі потужності дозволяють ремонтувати до 7500 вагонів на рік.

«Укрспецвагон»  експлуатує і обслуговує спеціалізовані вагони. Свого часу Центр розпочав транспортно-експедиційну діяльність і сьогодні пропонує весь комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Накопичений досвід дозволяє транспортувати у власних вагонах широкий спектр вантажів: дизельного пального, сировини для парфумерної промисловості, спирту, патоки, соків, вина, сірчаної кислоти та ін. У власності підприємства є вагонний парк, що складається з хопер-вагонів для перевезення мінеральних добрив, вагонів для перевезення гарячих обкотишів та агломерату, цистерн для перевезення світлих нафтопродуктів, бітуму. Партнерами-орендаторами рухомого складу є понад 100 фірм і підприємств у більш ніж десяти країнах близького та далекого зарубіжжя.

Підприємство ремонтує і формує колісні пари, виготовляє запчастини для залізничного транспорту. «Укрспецвагоном» налагоджено випуск будівельних матеріалів і виробів зі шлакобетону.

На підприємстві постійно шукають нових споживачів продукції, працюють над збільшенням асортименту, зменшенням витрат на придбання комплектуючих, впровадженням енергозберігаючих технологій. Колектив підприємства нагороджено медаллю «20 років Незалежності України» та  медаллю «Трудова слава» -  за вагомий внесок в розвиток транспортної галузі і високий професіоналізм.

Медаллю «Трудова слава» в номінації «За вагомий внесок в розвиток транспортної галузі і високий професіоналізм» відзначено колектив Державного підприємства «Український державний центр з експлуатації спеціалізованих вагонів» (ДП «Укрспецвагон») (Харківська область).