Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

Киево-Печерский лицей №171 «Лидер» - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

Києво-Печерський ліцей №171 «Лідер»

Лауреатським Дипломом нагороджено колектив Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер». «Лідер» - це навчальний заклад нового типу з п’ятдесятирічною історією. Сильний викладацький склад, сучасне комп'ютерне обладнання, вивчення іноземних мов, авторські програми, збалансований навчальний план, атмосфера змагання і творчості. До педагогічного складу входять 9 Заслужених вчителів України і Народний вчитель України. Керує славним педагогічним колективом директор ліцею Заслужений працівник освіти, кандидат філософських наук Кравченко Дмитро Григорович.

Основними напрямками навчання є математичний, фізико-математичний, природничий, гуманітарний, лінгвістичний та дизайн. Показником якості навчання є високі результати на всіх етапах всеукраїнських та міжнародних предметних олімпіад, проектної роботи в системі МАН, найвищі результати ЗНО.

З 1995 по 2012 роки учні ліцею вибороли 44 медалі на Всесвітніх учнівських олімпіадах з математики, інформатики, фізики, біології, географії та хімії. 1999р. —абсолютні чемпіони світу з математики; 2005—з інформатики; 2010 рік — І місце з фізики та ІІ—з хімії у VI-му науковому фестивалі-конкурсі проектних робіт ( Стамбул, Туреччина). У 2010-2011 роках команда ліцею посідає призові місця у Національній олімпіаді з робототехніки, 2011 та 2012 роках – призери Міжнародної Менделєєвської олімпіади школярів з хімії. У Міжнародних конкурсах проектів Intel-Texno та Intel-Есо за останніх 5 років вихованці ліцею вибороли 11 призових місць. За останні 17 років учні ліцею вибороли 2185 призових місць на міському етапі всеукраїнських предметних олімпіадах та 281 – на республіканському рівні. В лютому 2013р. вихованець ліцею Ковалевський Ілля став переможцем Всесвітньої олімпіади з програмування серед школярів GOOGLE KD.  

Ліцей «Лідер» є засновником та організатором Міжнародного київського фізико-математичного фестивалю, метою якого є  зміцнення дружніх стосунків між обдарованими дітьми країн-сусідів України, розвиток обдарованої учнівської молоді, зацікавленої у вивченні математики та фізики, формування в учнів навичок дослідницької пошукової роботи,  перетворення Києва на центр природничо-математичного дитячого руху. З 2009р. фестиваль проходить під егідою Національної комісії України в справах ЮНЕСКО. За роки існування учасниками фестивалю стали команди 11 країн світу, а саме: України, Росії, Словаччини, Білорусії, Грузії, Казахстану, Румунії, Туреччини, Молдови, Латвії та Болгарії.