Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - ООО "Санлайн-Автоматик"

Компанія «Санлайн-Автоматік» - все найкраще у Ваш дім!!!

Це девіз нашої компанії!

Наша компанія є досить молодою, проте колектив компанії складається виключно з найдосвідченіших працівників нашої галузі. Тому ми впевнено знайшли своє місце на ринку України. Якість нашої продукції, багаторічний досвід персоналу та креативний підхід здатен задовольнити найвибагливіших клієнтів! Ставши нашим клієнтом одного разу -  Ви залишитесь ним назавжди! І ми, в свою чергу, зробимо для цього все!!!

Сфера нашої діяльності зосереджена на комфорті, затишку і безпеці наших клієнтів та об’єднує в собі декілька напрямків: сонцезахисні системи (маркізи, рафштори, тканинні роллети, зовнішні та внутрішні жалюзі),  панельні огорожі, ворота, захисні роллети, сантехнічні та офісні перегородки. Більш детально про основні:

Актуальність захисту від сонця росте з кожним роком, особливо це помітно в Україні зі зміною погодних умов. Компанія «СанЛайн-Автоматік» пропонує сонцезахисні системи виключно європейських виробників (Німеччина, Італія), що можна розглядати як основний, додатковий чи альтернативний захист від палючих сонячних променів.

Маркізи – навіси, що прекрасно захищають від сонця, створюють комфорт та затишок, придають будівлі особливий шарм та незвичайний естетичний вигляд. Різноманітність розмірів та конфігурацій дасть змогу захистити ваше вікно, балкон, терасу і навіть зимовий сад від сонця, підкреслюючи та доповнюючи зовнішній дизайн. Надзвичайно практичні та легкі у використанні.

Велику перевагу мають і «Рафштори» - широкі зовнішні жалюзі, що надійно захищають приміщення від яскравого сонячного світла, не обмежуючи оглядовість, дозволяють милуватися виглядом з вікна. Мають сучасний дизайн, витримують будь-які погодні умови та перепади температур, не піддаються корозії. Рафштори стануть в пригоді всім, хто з будь-яких причин не користується кондиціонером.

Не менш важливим в наш час є захист території по периметру. Для вирішення цього питання ми пропонуємо широкий асортимент панельних огорож, що виробляються в Україні на іноземному обладнанні, відповідно до всіх європейських стандартів. Висока якість підтверджується 10-ти річною гарантією. Система  огорож дає змогу захистити  будь-який об’єкт:  великі промислові та логістичні зони (з використанням колючої проволоки),  футбольні поля, спортивні площадки, тенісні корти, приватну територію і т.д.

Також хочеться відмітити ще один вид послуг – поставка та монтаж сантехнічних та офісних перегородок, завдяки яким можна організувати комфортні робочі місця та максимально ефективно використовувати всю площу в офісних приміщеннях.

В кожному напрямку наші клієнти можуть розраховувати на найвищу якість світових та вітчизняних виробників і, що не менш важливо на реальну ціну! Надійність нашого товару перевірена часом. Про це свідчить термін запропонованої гарантії – від 2-х до 10 років, в залежності від виду продукції.

Особливістю компанії «СанЛайн-Автоматік» є індивідуальній підхід до кожного клієнта. Наші працівники завжди нададуть компетентну консультацію, чесно порадять, вчасно та якісно виконають свою роботу! Ми завжди готові за Вашим бажанням, в зручний для Вас час та місці провести презентацію, приїхати на зустріч. Враховуючи усі Ваші потреби та технічні особливості – індивідуально підібрати та розрахувати замовлення, обґрунтовано відповісти на всі питання. Ставши нашим клієнтом -  Ви дійсно будете почуватися особливим!

Також компанія «СанЛайн-Автоматік» співпрацює з будівельними та монтажними організаціями, архітекторами та дизайнерами з будь-якого регіону нашої країни. Ми завжди раді новій співпраці та готові запропонувати гарні для цього умови!

Двері нашої компанії відкриті для кожного, ми допоможемо втілити всі Ваші проекти, ідеї та побажання у життя!

         Компанія «СанЛайн-Автоматік» - все найкраще у Ваш дім! (www.sunline-a.com)

Наші контакти:

вул. Пражська, 5, Київ

Тел: +38 (044) 362-41-94

Kievstar: +38 (067) 846-16-43

Life: +38 (093) 691-60-37

MTS: +38 (095) 210-83-33