Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

НВК «СЗШ – гуманітарна гімназія №1» м. Вінниці - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

НВК «СЗШ – гуманітарна гімназія №1» м. Вінниці

Дипломом якості в номінації «За високу якість освіти та збереження кращих традицій українського освітянства» нагороджено НВК «СЗШ – гуманітарна гімназія №1» м. Вінниці, директор закладу Свіржевський Микола Петрович, який відзначений в номінації «За особистий внесок в розвиток освіти та активне впровадження педагогічних інновацій». В 2011 році гімназія, єдина в області з поглибленим вивченням англійської, німецької та французької мов, відзначила свій 75-літній ювілей. Сьогодні ім’я гімназії відоме не тільки у Вінницькій області та Україні, а й в Америці, Голландії, Австралії, Канаді – скрізь, де навчаються та працюють її випускники. Гімназія – найбільша в місті. У 60 класах навчається  1784 учні.  У закладі працює 180 учителів, серед яких 39 колишніх випускники, один заслужений учитель України, один кандидат педагогічних наук, доцент, 36 вчителів-методистів, 21 старший вчитель, 12 педагогів нагороджені знаком «відмінник освіти».

Щороку педагоги закладу беруть участь у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» і стають її дипломатами. Уже чотири роки поспіль учителі закладу стають переможцями міського та обласного етапів конкурсу «Учитель року», переможцями конкурсу молодих педагогів «Надія». У 2009 році за ініціативи творчої групи вчителів іноземних мов було створено газету – методичний вісник «Verba Magistri».

Профспілкова організація гімназії визнана найкращою в Україні та внесена на дошку пошани працівників освіти і науки. Школа щороку дає високий відсоток учнів, нагороджених золотими та срібними медалями: в 2012 році – це 149 учнів. Заклад є одним з перших освітніх міста Вінниці, де у 2008 році почали впроваджувати відновлювальні технології, створений шкільний центр розв’язання конфліктів «Порозуміння» (медіація). П’ять років поспіль гімназія виборює 1 місце в огляді ЗНЗ з підготовки до нового навчального року.