Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - Частное предприятие "АСПЕКТ-ТРАНССЕРВИС"

Успішність підприємства – це насамперед успішність його керівника. Більшість з нас прагне його досягти, але як це зробити – знають лише одиниці. Не має шляху до успіху. Успіх – це шлях, подекуди не простий та звивистий, проте якою буває солодкою нагорода, коли ти її отримуєш. Саме такий непростий шлях розвитку пройшла компанія ПП «АСПЕКТ-ТРАНССЕРВІС».

Починаючи свою діяльність у 2006 році її засновники не могли уявити наскільки тяжким буде її шлях. Проте компанія вистояла в першу чергу завдяки грамотному управлінню ресурсами, що здійснювалося її засновником та керівником Саулюсом Савіцкасом. Саме завдяки його старанням та наполегливій праці компанія зайняла провідні позиції на ринку автотранспортних послуг та має стабільно прогресуючий розвиток. Охоплюючи значний сегмент ринку таксоперевезень компанія не зупиняється на досягнутому, а запроваджує все нові й нові методи управління ресурсами та технологічні досягнення, впроваджуючи європейські стандарти обслуговування. ПП «АСПЕКТ-ТРАНССЕРВІС» одна з найпершим компаній, що запровадила послугу автоматичного тонового віддзвону клієнтам, наявності єдиного короткого номеру з мобільних номерів усіх мобільних операторів системи GSM, а також створила власне бюро знахідок. У перспективних планах компанії створення завершеного циклу надання транспортних послуг, починаючи з власної станції технічного обслуговування власного таксопарку та закінчуючи створенням власного АТП.

Сьогодні ПП «АСПЕКТ-ТРАНССЕРВІС» входить до групи компаній, працюючих під торговою маркою «ЕТАЛОН», що дає можливість нашим клієнтам отримувати повний спектр послуг, пов’язаних з транспортним обслуговуванням населення.

ПП «АСПЕКТ-ТРАНССЕРВІС» (ТМ «ЕТАЛОН ТАКСІ») приділяє велику увагу якісному обслуговуванню клієнтів транспортом найвищого класу, пропонує автомобілі на будь-який смак, починаючи від машин середнього класу до автомобілів підвищеного комфорту.

Гідною відзнакою нашої нелегкої праці стали отримані протягом 2008, 2009 та 2010 років нагороди «За професіоналізм та високу якість обслуговування». Проте найбільш значимим досягненням діяльності для нашої компанії – є вдячність її клієнтів. Ми працюємо тільки заради вашого комфорту – і вдень, і вночі.