Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

САНАТОРИЙ «ПСЬОЛ» - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

Cанаторій «Псьол»

На чарівному березі Псла, в мальовничому куточку Полтавщини – у Великій Багачці – розташований санаторій «Псьол».

 Сама природа подбала про ефективне лікування і повноцінний відпочинок для кожного, хто приїздить сюди. Ласкаве сонце і цілюще повітря хвойного лісу, тиша і спокій екологічно чистої «глибинки», піщані пляжі та прозора вода найбільшої з річок регіону – все це приваблює щороку  відпочиваючих, дорослих та дітей з усієї  України.

До санаторію приїздять за здоров’ям, адже підземні джерела цієї місцевості дають лікувальну мінеральну воду. Фахівцями доведено її жовчогінну, сечогінну, протизапальну та дезинтоксикаційну дії. В санаторії лікують хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, нирок та сечовивідних шляхів, порушення обміну речовин. Великобагачанська мінеральна вода добре виводить з організму радіонукліди. В санаторії з успіхом лікують радикуліти, остеохондрози, поліартрити, міозити. Лікувальний корпус санаторію обладнано сучасним устаткуванням.

Тут застосовуються передові методи лікування та діагностики, зокрема комп’ютерна та іридодіагностика, комп’ютерна реовазографія, інформаційно-хвильова та сорбційна терапії, масаж, мануальна терапія. У санаторії «Псьол» успішно проводять медово-молочні бальнеопроцедури, лазеротерапію, вакуумний пресинг, контрастні, перлинні, мінеральні ванни, лікувальні душі, гідроколонолазеротерапію, гірудотерапію (лікуваання п”явками). Кваліфікований медичний персонал санаторію «Псьол» здатен діагностувати захворювання на стадії доклінічних проявів.

 

Колектив санаторію на чолі з головним лікарем Миколою Гребельником наполегливо працює над впровадженням у лікувальний процес нових безмедикаментозних методик лікування та оздоровлення населення. Микола Тимофійович - заслужений лікар України, кандидат медичних наук, академік Української академії наук. Його внесок у розбудову медичної галузі країни неодноразово відзначався багатьма нагородами. Зокрема, Українська Православна Церква вшанувала головного лікаря санаторію «Псьол» медаллю «Святий Микола Чудотворець». За бездоганну якість санаторно-курортних послуг ТОВ «Санаторій «Псьол» нагороджено Академічним «Дипломом якості».