Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - Житомирская кондитерская фабрика «ЖЛ»

Житомирська кондитерська фабрика «ЖЛ», заснована у 1944 році, входить до п’ятірки лідерів кондитерського ринку України. Загальна виробнича потужність підприємства складає 70 тисяч тонн  в рік, при цьому асортимент налічує близько 250 найменувань: цукерки в коробках, шоколадні батончики, глазуровані і неглазуровані цукерки, шоколадні цукерки - снеки, шоколадно-вафельні цукерки, фадж, печиво, вафлі, круп'яні батончики, продукція на фруктозі і йогуртові - зернові десерти. Варто зазначити, що «ЖЛ» є також одним з найбільших виробників пісних солодощів, пропонуючи ринку близько 30 їх найменувань:  пралінові, желейні та вафельні цукерки, цукрове і вівсяне печиво, мультизлакові батончики, сухі сніданки. Продукція компанії успішно експортується до Німеччини, Ізраїлю, Росії, Молдови, Естонії, Латвії, Азербайджану тощо.

Завдяки регулярній модернізації виробничих потужностей і щорічного придбання високотехнологічного обладнання, яке удосконалює процес виробництва, житомирська кондитерська фабрика йде в ногу з часом і технологічним прогресом -  зокрема за останні роки було встановлено енергозберігаючі печі, нові лінії з виробництва цукерок і печива, станцію з виробництва шоколаду та інше.

Особливе значення відводиться постійному контролю якості продукції,  вхідному контролю сировини, що проводиться власною центральною лабораторією, атестованою в державній метрологічній системі на право проведення досліджень. Проходження сертифікацій ISO 9001 та ISO 22000 демонструє покупцям здатність підприємства випускати конкурентоспроможну якісну та безпечну продукцію, що відповідає законодавчим і нормативним вимогам безпеки, вся сировина приймається лише за наявності документів, що підтверджують її якість - сертифікатів відповідності, висновків державної санітарно-гігієнічної експертизи. Варто також зазначити, що фабрика «ЖЛ» отримала сертифікат «Халяль» для частини її асортименту, що дає їй можливість розширити експорт продукції в мусульманські країни. Для присвоєння сертифікату «Халяль» виробництво інспектувала експертна комісія ДУМУ (Духовне управління мусульман в Україні) з перевіркою продукції та умов її виробництва.

ТМ «ЖЛ» - ласощі, знайомі з дитинства.

При виробництві цукерок, печива, вафель під цією торговою маркою використовуються класичні рецептури, більшість з яких були розроблені ще за часів Радянського Союзу. Зважена цінова політика підприємства гарантує доступність улюблених цукерок, печива або вафель для свпоживача з будь-яким доходом, що при незмінно високій якості, створює унікальну торгову пропозицію. Це вигідно вирізняє нас з - поміж виробників - конкурентів.

Доступна ціна, висока якість, смак, знайомий з дитинства, - основні принципи формування ассортименту ТМ «ЖЛ».

ТМ «Doma» - коханим, близьким, рідним.

Ця продукція створена з особливими вимогами до смаку та якості, для найдорожчих людей. Саме тому під цією торговою маркою зібрані найвишуканіші кондитерські вироби. Навіть сама основа назви марки – «дім», «вдома» - несе в собі тепло, затишок і безліч приємних моментів.

Висока якість, вишуканий смак, прийнятна ціна - основні принципи формування асортименту ТМ «Doma».

ТМ «Optimix» - оптимальне поєднання смаку і користі.

На створення десертів торгової марки «Optimix» фабрику «ЖЛ» наштовхнула тенденція популярного здорового харчування. Ці поживні десерти здатні втамовувати голод, відновлювати сили без шкоди здоров'ю та фігурі. Натуральні компоненти, такі як сухофрукти, горіхи, кукурудзяні пластівці, злаки і йогурт підтримують імунітет, знижують вплив щоденних стресів на організм. Десерти ТМ «Optimix» - це продукт європейського рівня, що має всі шанси зайняти лідируючі позиції в перспективному сегменті кондитерської промисловості, що динамічно розвивається як в Україні, так і в світі.

Інноваційне поєднання смачних і корисних продуктів, виключно натуральні компоненти -принципово нове слово в кондитерській промисловості України. Ось основні риси, які найбільш повно характеризують асортимент торгової марки «Optimix».

 

Житомирська кондитерська фабрика «ЖЛ» - довгостроковий розвиток зі створенням унікальних, якісних і корисних продуктів.