Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - Гостинично-ресторанный комплекс "Царьград"

"ЦАРЬГРАД" – ЦАРСЬКИЙ ВІДПОЧИНОК!

Зовсім поряд із столицею розташувався молодий, але вже досить популярний готельно-ресторанний комплекс «Царьград»,  новий еталон європейського сервісу та української гостинності. Гармонійно поєднавши в собі традиції минулого і класику гастрономії, являє собою унікальний тандем кулінарного досвіду, запозиченого з глибини тисячоліть, і теперішнього надбання мистецтва кулінарії. Ресторанний бізнес – це, здебільш, творча справа, особливо в тому, що стосується їжі. Тому, створюючи ресторан на українській землі, за основу брали історію нашого народу, який жив тут завжди.

 Це унікальне своєрідне місце для відпочинку, що приваблює численних гостей незвичайними смачними стравами української і давньоруської кухні, що ретельно реконструйовані з історичних хронік та літописів, літератури й архівів. Охочим скористатися машиною часу і зазирнути на справжню царську трапезу у справжні царські палати достатньо лише проїхати 8 км по Житомирському шосе.

Тільки уявіть! Розтягаї та кулеб’яки із печі, пиріжки та млинці, юшка із перепелів, уха із стерляді, теруни картопляні з кабанчиком, філе осетра з печеною ріпою, зайчатина з білими грибами, фазан з лисичками та овочами – все це колись куштували славні мужі Київської Русі. Серед особливо привабливих позицій в меню – борщ червоний в хлібному горщику. Але цей хліб незвичайний, він випікається спеціально для борщу в особливій формі, яка була створена шеф-кухарем.

Свого роду фішкою ресторанного комплексу є достеменний момент проявлення масштабності: в ресторані на вертелі над відкритим вогнем завжди готується свинячий та баранячий окорок – для справжніх шанувальників м’ясних страв. 

Справжній квас та морс тут також зі староруської кухні. Адже все готують лише тут. На кухні ресторану не використовують нічого готового, ніяких напівфабрикатів, тільки якісні продукти. Все – аж до звичайного майонезу -  готується тут, з-під ножа.

Насолодитися вишуканими стравами можна в одному з 12 залів, кожен з яких оформлений у своєму оригінальному і неповторному стилі: чи це Трапезна, що дозволить вам доторкнутися до джерел духовності, своєю показною простотою налаштує вас на благодатний настрій; чи це Царські палати з атмосферою, в якій ви відчуєте себе справжнім аристократом. У Мисливському залі ви зможете насолодитися дичиною із "царського полювання", а Галера вікінгів сприяє захопливим розмовам про мандрівки і пригоди. Усі фрески, ліплення, художнє оформлення – все унікальне. Весь цей плід копіткої праці художників і скульпторів створювався спеціально для комплексу «Царьград» без шаблонів і заготовок, так що тепер цей інтер’єр можна по праву вважати справжнім витвором мистецтва.

Важливе місце в роботі комплексу відводиться і затишному сучасному готелю. Адже після гарного відпочинку за містом гості не поспішають повернутися до гамірної столиці, а бажають насолодитися тишею і спокоєм заміського елітного відпочинку.

Зрештою, для кожного гостя знайдеться свій затишний куточок: чи то закохана пара, яка прагне залишитись наодинці, чи то весела компанія, що хоче гучного свята, адже найбільша зала розрахована на 55 осіб. Кожен знайде тут царські можливості для чудового відпочинку!

Наша адреса:

вул. Комарова, 23, Мила, Киевская область, 08128
Телефон:044 406 1020


www.tsargrad.kiev.ua

 

«Царьград» приглашает гостей 27.10.2013 г. на празднование Хэллоуина!

Вас ждут угощения от ресторана «Царьград» и скидка 13% на все услуги комплекса.

Гость под номером 13 получит ПОДАРОК от гостинично-ресторанного комплекса «Царьград» - великолепная русская баня.

Для посетителей ресторана, пришедших в костюмах персонажей Хэллоуина или презентовавших празднично оформленную тыкву – коктейль «Поцелуй вампира» в ПОДАРОК!

Для детей организован оригинальный кулинарный мастер-класс! Начало в 16:00.

Предварительная запись по телефону: (044) 406-10-20, (050) 338-99-72

День всех святых отмечаем в «Царьграде»! Яркие незабываемые впечатления