Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК -Акционерное общество "Индустриальная научно-техническая компания ИНТЕК"

Забезпечення енергетичної безпеки виробничих підприємств і держави в цілому є одним з провідних завдань на шляху економічного розвитку і процвітання. Харківське закрите акціонерне товариство «Індустріальна науково-технологічна компанія «ІНТЕК» є одним з провідних підприємств, яке комплексно вирішує ці проблеми. Компанія проектує і будує сучасні енергетичні комплекси потужністю, здійснює модернізацію, монтаж, ремонт, сервісне обслуговування всіх видів енергетичного обладнання.

Головним критерієм діяльності є якість виконуваних робіт, що засвідчило і отримання у 2004 році міжнародного сертифікату ISO 9001-2000.У  2007 компанія «ІНТЕК» була відзначена Міжнародним Академічним Дипломом «Якість III тисячоліття», затвердженим президентами Національних і Королівських академій наук 30 країн світу. Цю престижну нагороду було вручено у номінації «Висока якість енергозберігаючих технологій на рівні світових стандартів». За офіційними даними Державної статистики України та відповідно до EUROPEAN STANDART RATING (Європейським стандартом рейтингу) станом на 2009р. за аналізом показників роботи за три останні роки визнана найбільш динамічним у розвитку підприємством в Україні. А 2010 року за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток енергетичної галузі України колектив підприємства був нагороджений Грамотою Міністерства палива та енергетики України.

Керівники та інженерно-технічні працівники Компанії є спеціалістами міжнародного рівня, які здатні на найвищому рівні виконувати роботи з енергоаудиту, проектування, конструювання, монтажу, реконструкції, ремонту і запуску найскладніших об’єктів енергетичного сектору, будівництва промислових об’єктів металургії, хімічної промисловості та ін.

Основні напрямки діяльності компанії «ІНТЕК» – це наукові і конструкторські розробки в галузі енергетики, проектування та будівництво промислових та енергетичних комплексів, постачання основного і допоміжного енергетичного та промислового обладнання, запасних частин і матеріалів, зведення будівель, споруд, фундаментів, монтаж усього комплексу обладнання, включаючи його запуск, реконструкція і модернізація існуючих об’єктів енергетики, що спрямовані на підвищення коефіцієнту корисної дії і продовження строків експлуатації, сервісне обслуговування, виконання усього комплексу ремонтних робіт, випробування обладнання, технічне діагностування металу та визначення залишкового ресурсу елементі, турбін, котлів, трубопроводів, виробництво енергетичного обладнання, запасних частин турбін, компресорів і насосів, виготовлення елементів котельного обладнання, виготовлення нестандартного обладнання і металоконструкцій.

На теплових електростанціях компанія здійснює капітальні ремонти блоків низького, середнього і високого тиску, ремонт усього комплексу допоміжного обладнання, реконструкцію існуючих блоків, включаючи конструкторські і проектні розробки, постачання обладнання і запасних частин. На металургійних комбінатах, хімічних та інших підприємствах «ІНТЕК» виконує весь комплекс робіт з проектування, виготовлення, монтажу, ремонту, модернізації, запуску і випробування промислового та енергетичного обладнання, а також енергоаудиту.

Така найширша спеціалізація дає можливість компанії виконувати увесь комплекс робіт зі створення об’єктів енергетики та промисловості, починаючи з ідеї створення і закінчуючи запуском, виконувати модернізацію і ремонт будь-якого енергетичного обладнання і вирішувати найскладніші завдання. Головний девіз компанії «ІНТЕК» - благополуччя замовника – запорука власної стабільності. Тож і не дивно, що замовники в «ІНТЕКу» є в понад 20 країнах Європи, Азії та Америки. Останні роки компанія веде активну роботи з розробки та впровадження енергозберігаючих технологій та екологічних програм на генеруючих та промислових підприємствах Румунії, Чехії, Болгарії, України та інших країн світу. За виведення очолюваного підприємства на рівень світових стандартів президент компанії «ІНТЕК» Віктор Васильович Дудка нагороджений Срібною медаллю «Незалежність України». Компанія «ІНТЕК» відзначена Грамотою Міністерства палива та енергетики України,  Дипломом «Якість III тисячоліття».

 

Контакти:

Адреса: 61157, м. Харків, вул. Жовтневої революції, 167 А-2

Телефон: +38 (057) 7350460

Факс:          +38 (057) 7350455

Електронна пошта: intek-energoservice@ukr.net

Сайт: www.intek-energoservice.com