Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - АО «Теплоэнергетический центр Роганского промузла»

Те, що житлокомунгосп потрібно якнайшвидше реформувати, ні в кого не викликає сумнівів. А от в який спосіб це робити – ще тривають дискусії. Серед найболючіших питань – чи можна цю галузь довіряти приватним підприємцям?

Адже зміна власника тягне за собою низку не розв’язаних проблем: якщо житлокомунгосп віддати бізнесу, чи буде влада мати вплив на тарифну політику? Адже подейкують, що приватний капітал однозначно захоче отримувати прибуток, отже періодичне підняття тарифів неминуче. І взагалі, як проконтролювати інвестиції, що вкладає концесіонер в комуналку міста? Дані побоювання небезпідставні, адже вже маємо досвід аналогічних експериментів. Наприклад, коли передавали концесіонерам деякі підприємства житлокомунгоспу, ті почали з того, що підняли тарифи. Але ситуація суттєво не змінилася. В гонитві за прибутком підприємці ще більше розвалювали місцевий житлокомунгосп, не вклавши в нього ані копійки. Закінчився експеримент тим, що через кілька років, усе повернули в комунальну власність.

Між тим, є й інші приклади, зокрема в Харкові. АТ «Теплоенергетичний центр Роганського промвузла» забезпечує теплом і гарячою водою декілька великих підприємств у Роганському житловому масиві та один з житлових мікрорайонів. Директор підприємства Олександр Кочеров стверджує, що скарг на їхню роботу від жителів немає: під час опалювального сезону температура в квартирах вища за 20 градусів, а гаряча вода є цілий рік. Більше того, 92% мешканців своєчасно сплачують за послуги. До речі, тарифи за тепло і гарячу воду, за якими працює підприємство, навіть трохи нижчі ніж загальноміські. При цьому, підприємство працює з прибутком. Влаштуватися сюди на роботу – практично неможливо, зарплата висока, а для дітей робітників підприємство оплачує навчання в вузах і навіть купує для черговиків по одній квартирі на рік.

«Ми почали з того, що протягом кількох років вклали в модернізацію підприємства 10 млн. грн.,– ділиться досвідом Олександр Кочеров. – Замінили повністю обладнання, котли, капітально відремонтували магістральну теплотрасу. Це дозволило скоротити до мінімуму втрати тепла, і зекономити в результаті великі кошти». Тож , виявляється, можна в житлокомунгоспі заробляти немаленькі гроші та надавати якісні послуги.

Олександр Миколайович Кочеров обіймає посаду директора АТ «Теплоенергетичного центру Роганського промвузла» з 2001 року, а до цього десять років працював заступником директора цього підприємства з економічних питань. За цей час АТ «ТЦРП» втілило в життя низку перспективних проектів. Зокрема з реконструкції тепломереж, модернізації й оснащення високоефективним обладнанням виробництва, впровадження нових технологій.

Завдяки вмілому і професійному керівництву Олександра Кочерова на підприємстві постійно поліпшуються умови праці, а всі співробітники почуваються соціально захищеними. Заборгованості із заробітної плати підприємство не має, а її показники зростають щорічно. Також серед заслуг Олександра Миколайовича постійна участь у соціально-культурному житті міста, значна благодійна робота. А за вагомий внесок в розвиток паливно-енергетичного комплексу України та високоефективну роботу підприємства Олександр Кочеров нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Срібною медаллю «Незалежність України» і медаллю «20 років Незалежності України». Українська Православна Церква за заслуги перед українським народом, церквою і благодійну діяльність вшанувала його орденом «За патріотизм» II ступеня. А колектив підприємства отримав Академічний Диплом «Якість III тисячоліття» та Грамоту Митрополита Київського і всієї України Блаженнійшого Володимира у благословення за старанні труди на славу святої Церкви. Заступник директора АТ «ТЦРП» Наталія Гапоненко відзначена медаллю «Народна шана» за високий рівень соціальної відповідальності і турботу про людей.

 

Адреса: м. Харків, вул. Роганська, 155, 61046

Телефон: (057) 7575029

Факс: (057) 7575046

Е-mail: jurist@tcrp.lin.com.ua