Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - Кондитерський Дім "Шоколіно" – виробник сувенірної та рекламної шоколадної продукції

Кондитерський Дім "Шоколіно" – виробник сувенірної та рекламної шоколадної продукції

З 2003 року  ми втілюємо ідеї замовників в шоколаді.

Наша компанія спеціалізується на виготовлені шоколадних виробів любої складності, з класичної та елітної шоколадної сировини в різноманітній оригінальній упаковці :

- логотип на шоколаді;

- шоколадний декор;

- шоколадні листівки, набори та  високоточні шоколадні фігури;

- шоколад на весілля;

- фото на шоколаді та індивідуальні ексклюзивні набори, листівки, медалі;

- корпоративні та бізнес подарунки.

  Наша компанія зробить шоколадні вироби з логотипом Вашої організації, з допомогою  такої солодкої реклами про вас знатимуть усі. Властивість шоколаду покращувати пам'ять та виробляти гормон щастя в організми людини спонукає до позитивного сприйняття вашої організації. Шоколад з логотипом можна використовувати на рецепшині в офісі, на виставках як  промо-матеріал, подарунок партнерам, клієнтам та співробітникам на свята та при продажі своїх виробів, для брендування кондитерських виробів власного виробництва та для  розкрутки нового продукту чи бренду на ринку.

Будьте яскравими та оригінальними, не залишайте  шансів конкурентам!

Реклама повинна бути смачною!

Кондитерський Дім «Шоколіно» створив цілу лінійку шоколадного декору для прикраси тістечок, тортів, морозива, десертів та пасок. Різноманітні смайли, гудзики, назви десертів та тортів, шоколадні листочки, серця, зернятка, різнокольорові узори, шоколадки з побажаннями і малюнками до любого свята. Ці вироби нададуть Вашим кондитерским виробам святкового настрою, неповторності та яскравих акцентів завдяки нашому шоколадному декору.

 Запрошеня чи компліменти гостям від молодят з шоколаду допоможуть зробити ваше весілля незабутнім, вишуканим  та оригінальним. Шоколадні вироби з Вашими іменами вразить та наповнить приємними емоціями ваших гостей.   

Фотозображення на шоколаді та індивідуальні і ексклюзивні набори - неперевершений подарунок для Ваших друзів, рідних колег та партнерів.

Якщо ви не знаєте, що подарувати людині у якої в принципі все необхідне і так є, тоді звертайтеся до нас. Разом з нами пофантазуєте і ми втілимо в шоколад навіть саму сміливу та креативну Вашу ідею в шоколадний виріб – це те, що насправді нас надихає і з кожним днем ми намагаємось перевершувати  самі найкращі вироби.

Ми з радістю допоможемо Вам зробити унікальний подарунок партнерам, колегам та клієнтам Вашої компанії. Вишуканий подарунковий корпоративний набір подарує незабутні почуття корпоративного свята компанії та прорекламує Вашу компанію. Ми зробимо ексклюзивний солодкий подарунок саме так, як ви запланували з логотипом та побажаннями вашої компанії.

 З нами у Вас все буде в "шоколаді" !

тел. 044 5022806

044 5022804

E-mail:  sales-chocolino@mail.ru

http://www.chocolino.com.ua