Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" BUSINESS BOOK - Нова естетика від мережі салонів «Конструктив»

Нова естетика від мережі салонів «Конструктив»

Сергій СТРУК – нагороджений Срібною медаллю «Незалежність України»

Підприємство – володар Золотих Стели і Диплома якості і Кришталевого Рогу достатку

Двері та вікна з ПВХ, захисні ролети, що відповідають всім вищезазначеним, а також міжнародним вимогам якості і екологічності, з 1998 року виготовляє та реалізує мережа салонів «Конструктив»

 

Пластикові вікна й двері вже давно перестали бути розкішшю, за ними закріпилась репутація надійного, екологічного і естетичного вирішення віконного й дверного отвору. Класичні вимоги до вікон, такі, наприклад, як стійкість до атмосферного впливу, спеки, холоду, вітру, дощу та температурних коливань, в останні роки доповнились новими критеріями, що посідають чільне місце в переліку побажань споживачів. Це – звукоізоляція, естетичний дизайн, безпека проти вторгнення в житло, мінімальні витрати на догляд, а також інвестиційна рентабельність завдяки збереженій енергії та незначні кошти на ремонт та догляд.

За час діяльності мережі магазинів «Конструктив», продукція цієї фірми добре зарекомендувала себе серед професіоналів та пересічних споживачів. Тут використовуються технології провідних світових фірм «Kommerling», «Aluprof». У виробничих цехах підприємства використовується тільки високоякісна сировина, найсучасніші технології, а також новітні системи управління й контролю якості. Сировина, профілі й готові віконні й дверні конструкції проходять регулярне тестування. Принцип безперервного контролю якості належить до найбільш вагомих пріоритетів діяльності підприємства. Забезпечується гарантійне та післягарантійне обслуговування.

У виробничому процесі підприємство відмовилось від використання матеріалів з вмістом свинцю, який виправдовує себе з технічної точки зору, однак має неоднозначний вплив на довкілля. Замінили їх на більш безпечні профілі, які виробляються з допомогою стабілізатора «кальцій-цинк». Відтак не тільки забезпечили ефективний захист, але й підвищили якість на будь-якій стадії експлуатації виробу – поліпшилась стійкість до погодних впливів, значно довше зберігається блиск, досягається більша чистота під час переробки, забезпечується стабільність кольору та довговічність виробів. Нині фірма продовжує експериментувати, комбінуючи полівінілхлорид з іншими матеріалами.

Асортимент продукції, яка випускається «Конструктивом», доповнюється широкою номенклатурою допоміжних виробів універсального застосування. Це різноманітні металопластикові конструкції, що дозволяють копіювати старовинний вигляд вікон, увиразнюють архітектурну досконалість вікна і зручність його монтажу. Постійна багаторічна співпраця підприємства з німецькими партнерами дозволила отримати у 2004 році звання офіційного ліцензійного представника німецької фірми «Kommerling».

Висока якість, досконалий дизайн і найширший асортимент продукції, ефективний маркетинг – все це «Конструктив» пропонує своїм покупцям.

 Співробітники беруть участь у постійних кваліфікаційних семінарах, підвищують свої фахові знання на спеціальних курсах. Колектив прагне, щоб замовники одержували продукцію тільки найвищої якості. На це спрямовані зусилля усіх ланок виробництва. Однак найголовніша гарантія якості – високий професіоналізм співробітників підприємства, який відповідає високим запитам ділових партнерів. Досвід, отриманий на практиці, допомагає використовувати власні ідеї та ініціативу для підвищення якості й модернізації процесу виробництва. І зараз «Конструктив» невпинно розвивається, впроваджує у своє виробництво останні досягнення науки й техніки, розширює потужності, закуповує нове устаткування для подальшого розвитку. Головний офіс фірми розташований у Чернівцях. Однак мережа салонів «Конструктив» розвиває свою присутність в інших регіонах. Важливим є і те, що підприємство пропонує свою продукцію за найбільш конкурентоспроможними цінами, що підтверджується регулярними маркетинговими дослідженнями цінової ситуації на ринку.

«Конструктив» виготовляє й захисні ролети – надійний засіб захисту вікон, дверей, балконів, гаражів, вітрин кіосків і магазинів від вторгнення, стороннього погляду, сонячного світла. Рольвіконниці мають респектабельний зовнішній вигляд і безперечно прикрасять фасад магазину, офісу, заміський будинок. Також вони задовольняють усі вимоги пожежної безпеки, тому що у відкритому стані забезпечують шляхи евакуації через вікна.

Організатором, директором і натхненником виробництва є Сергій Струк. Людина з надзвичайним підприємницьким хистом. Його розсудливість, виважене керівництво, неабиякі організаторські здібності стали запорукою процвітання і успіху «Конструктиву». З перших днів заснування фірми у квітні 1998 року Сергій Іванович зробив ставку на якість продукції і створення позитивного іміджу підприємства. Згодом керівник і його підлеглі отримали гарні результати грамотних рішень – мережа салонів розширювалась, збільшувались виробничі площі, зростала довіра покупців. Високі виробничі показники «Конструктиву», відповідність продукції міжнародним нормам та стандартам якості, досконалий естетичний дизайн, висока екологічність відзначені високою міжнародною відзнакою – Золотими Стелою та Дипломом в номінації «Якість ІІІ тисячоліття». А організаторські здібності Сергія Струка оцінені престижною нагородою – Срібною медаллю «Незалежність України» ІІ ступеня у номінації «За вагомий внесок в розвиток будівельної галузі».

 

Сергій СТРУК – директор мережі салонів «Конструктив». Нагороджений Срібною медаллю «Незалежність України». Підприємство – володар Золотих Стели і Диплома якості та Кришталевого Рогу достатку.