Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - ООО "Промэлектро"

Промислові райони міста Харкова ніколи не притягували до себе. Ще б пак: сірі будівлі, задимлені заводи, розбиті дороги. Навіть поодинокі зелені насадження виглядають непривітно. І чим довше роздивлятися ці пейзажі, тим більшим дивом видається завод «Промелектро»: такий собі оазис в урбаністичній пустелі.

Той, хто потрапляє сюди, відзначає неабияку охайність території та затишок цехів. Взагалі, самі робітники називають ТОВ «Промелектро» своєю другою домівкою і дуже пишаються своїм директором – Василем Івановичем Псарюком, який, до речі, єдиний в районі отримав медаль «Народна шана» - за високий рівень соціальної відповідальності і турботу про людей.

Під безпосереднім керівництвом В.І. Псарюка на виробництві впроваджуються нові та вдосконалюються існуючі моделі побутових електронасосів «Водолій», які вже відомі далеко за межами України. За якістю занурені насоси «Водолій», що виробляє ТОВ «Промелектро», стоять на одному рівні з аналогічними насосами таких відомих фірм як GRUNDFOS, PEDROLLO, CALPEDA і відповідають міжнародним стандартам з безпеки , а за дизайном, технічними характеристиками, надійністю і попитом насоси не мають  аналогів на пострадянському просторі. На сьогодні налічується понад 52 типорозміри занурених насосів «Водолій». Усі вони мають чудовий дизайн та в змозі задовольнити потреби будь-яких споживачів. Насоси «Водолій» можуть піднімати нагору  як чисту воду, так і воду з підвищеною забрудненістю. Колектив підприємства постійно поліпшує свою продукцію, підвищує її надійність, зовнішній вигляд, що забезпечує стабільно високу якість насосів.

Василь Івановичем Псарюк – генеральний директор ТОВ «Промелектро», заслужений машинобудівник України. Нагороджений медалями «Трудова Слава», «Народна шана», Срібною медаллю «20 років Незалежності України» та орденом «За трудові досягнення» IV ступеня.

 

Контакти:

Адреса: м. Харків, вул. Іскринська, 37

Телефон: (057) 732-22-10

Факс:  (057) 754-44-88

Для оптових покупців:(057)716-63-26,

Е-mail: sales@promelectro.com

Web-сайт: http://www.promelectro.com