Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - ООО «Стальконструкция»

ТОВ «Стальконструкція» – сучасна будівельна компанія, яка виконує весь  комплекс проектних і будівельно-монтажних робіт. Підприємство має власну виробничу базу – цех з під'їзними залізничними шляхами, що випускає 5000 тон металоконструкцій за рік, оснащений козловим краном  вантажопідйомністю 30 тон і баштовим краном вантажопідйомністю 9 тон. ТОВ «Стальконструкція» має одинадцять гусеничних кранів вантажопідйомністю 25 – 63 тон,  п'ять кранів на пневмоходу вантажопідйомністю 12-70 тон, технологічний автотранспорт.      Співробітники підприємства (620 робітників  та інженерно-технічних працівників) мають високу кваліфікацію і пройшли  атестацію за правилами Держнаглядохоронпраці. У виробництві успішно використовуються такі сучасні технології:

 •       Плазмове різання металів,

•        Напівавтоматичне зварювання  в середовищі вуглекислого газу,

•        Лазерний контроль на виробництві металоконструкцій.

Все це дозволяє підприємству якісно і в погоджені строки виконувати весь  комплекс будівельно-монтажних і проектних робіт будь-якої складності. Репутація бездоганного виконання будівельно-монтажних і проектних робіт  підтверджена такими замовниками як: Південна залізниця, КП Обласний спортивний комплекс «МЕТАЛІСТ», завод ВАТ «Балцем», фірма «Нью Сістемс АМ» (Харківський аеропорт), ТОВ «Вовчанський м'ясокомбінат», Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, Управлінням з будівництва, ремонту і реконструкції департаменту містобудування, архітектури і земельних відносин Харківської міської ради та багатьма іншими. Підприємство нагороджено відзнакою «Лідер національного бізнесу» в номінації «Будівельна галузь».

Сергій Євель - генеральний директор ТОВ «Стальконструкція», Заслужений будівельник України, нагороджений медалями «Трудова Слава», «20 років Незалежності України», «Почесною медаллю» і «Почесним Хрестом» УПЦ, орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

Контакти:

Адреса: Україна, м. Харків, 61106, пр. Московський, 283

Телефон:  (0572) 94-67-60, 94-68-32

Факс:   (057) 719-38-44

e-mail: info@steelconstruction.com.uastconstruction@ukr.net