Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

«ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА» БИЗНЕС БУК - ООО Научно-производственное предприятие «Киатон»

Харківське ТОВ Науково-виробниче підприємство «Кіатон» пропонує широкий спектр промислового устаткування. Це, зокрема, контактне й безконтактне маркувальне обладнання для нанесення логотипів, дати вигот Андрій Собчак –                                                    генеральний директор ТОВ НВП «Кіатон»овлення та іншої інформації: електрокаплеструменеве, що на даний момент успішно працює в усіх галузях промисловості, починаючи від маркування яєць(70% українських птахофабрик), поліетилену (пакувальне виробництво), паперу, картону, а також у хлібобулочному, кондитерському, консервному, молочному та м'ясопереробному виробництві тощо й закінчуючи автомобільними запчастинами; маркувальне устаткування для великосимвольного маркування (на тару); маркувальне устаткування для лазерного маркування; витратні матеріали для маркувального устаткування; устаткування для автоматичного сортування та упаковки яєць; пакувальні машини для  яєць з укладальником лотків; устаткування для утримування птахів; устаткування для свиноферм,  птахофабрик і інкубаторів, будь-які комплектації яйцесортувальних машин, пакувальників, а також поїлки, годувальники , кондиціонери для пташників, вентилятори, устаткування для напольного утримування бройлерів , птахофабрики «під ключ» і багато чого іншого.                                                                                                                                         

 Маркувальне обладнання, що пропонує НВП «Кіатон»,  дозволяє наносити на практично будь-які поверхні «дату випуску», «терміни придатності», « номер зміни», «логотипи», «вітальні написи», «метраж» тощо. Переваги промаркованої продукції очевидні - це й гарантія високої якості товарів для покупця, і авторитет виробника, й захист від підробок. Маркування від «Кіатона» - це ще й економічний якісний штамп.

ТОВ НВП «Кіатон» забезпечить: доставку, пуско - налагоджувальні роботи; навчання технічного персоналу; безперебійне постачання витратних матеріалів; технічні консультації з обслуговування устаткування; підбір кольору фарби за замовленням клієнта; гарантійне та післягарантійне обслуговування; виконання зразків маркування на продукції замовника; виконання індивідуальних технічних завдань; об'єднання маркувальних принтерів в єдину мережу в межах підприємства.

Науково-виробниче підприємство «Кіатон»  є офіційним представником на території України ЗАТ «Інститут Електрокаплеструменевих технологій» (м. Санкт-Петербург). Підприємство тісно співпрацює  з ТОВ «Екотехнології» (м. Київ), ПКФ «Алюр» (м. Одеса), з НІІ фізичного моделювання, Національним Аерокосмічним Агенством України. «Кіатон»  є єдиним офіційним представником голландського сортувального обладнання Sanovo Staalkat Group в Україні, а також  фірми Cavenco - виробника систем годування, вентиляції, кондиціювання для птахофабрик та свиноферм.

Наші контакти:

м. Харків
Телефоны:(057) 720-56-70, 757-23-93, 752-80-82

e-mail:
info@kiaton.com.ua
 sales@kiaton.com.ua
manager@kiaton.com.ua