Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

«ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА» БИЗНЕС БУК - ТОВ «Кондор-Видавництво»

       Керуючись бажанням створити велику та сильну організацію, яка б змогла досягти великих успіхів, й було надано назву «Кондор», оскільки цей птах є символом сили, світла та свободи.

Компанія була заснована у 2001 році. Протягом цього часу не одне покоління студентів, учнів професійно-технічних закладів, коледжів, а також школярів та абітурієнтів підкорюють наукові вершини за нашими підручниками та навчальними посібниками.

Основними напрямками діяльності компанії є:

1. Книговидавнича справа;

2. Оптова та роздрібна торгівля книгами, паперовими виробами та іншими періодичними виданнями.

Найпершою книгою з якої компанія розпочала свою видавничу діяльність є «Людина і світ» Вілков В.Ю., Салтовський О.І., яка була видана у 2001 році загальним тиражем 6000 примірників.

Тематика літератури над якою ми працюємо досить різноманітна – це й економіка промисловості і сільського господарства, фінанси та банківська справа, юриспруденція, культура і мистецтво, туризм, медична та технічна література.

ТОВ «Кондор-Видавництво» - одне з найбільших підприємств України з видання і продажу навчальної літератури, що неодноразово отримував престижні нагороди за свою роботу. На українському видавничому та книготорговому ринках компанія зарекомендувала себе з найкращої сторони, про що свідчить участь в національних та міжнародних виставках, ярмарках, за що неодноразово нагороджувалася похвальними грамотами та почесними дипломами, займала призові місця.

У 2008 році «Кондор» отримав почесну нагороду «Лідер галузі». 11 жовтня 2010 року Міжнародний академічний рейтинг популярності «Золота фортуна» нагородила ТОВ «Кондор» почесною відзнакою - медаллю «Трудова слава» за вагомий внесок у розвиток поліграфічної галузі України та високий професіоналізм. Також протягом 2011 року компанія отримала ряд почесних грамот та дипломів. У 2012 році на ХІ Міжнародній виставці-ярмарку «Книжкова весна на Полтавщині» ТОВ «Кондор-Видавництво» було нагороджено дипломом за сприяння розвитку книжкового ринку України та популяризацію української книги в регіоні.

Література видавничо-торговельної компанії «Кондор-Видавництво» реалізується через книготорговельну мережу в усіх містах України, з нашою літературою працюють книжкові ринки Києва, Харкова, Донецька, Одеси, Дніпропетровська, Львова.

ТОВ «Кондор-Видавництво» вважається взірцем талановитого поєднання творчої праці авторитетних учених і педагогів з фаховою майстерністю співробітників компанії - редакторів, коректорів, художників, організаторів виробництва.

Ми відкриті для співпраці з авторами, видавництвами, книготорговими організаціями, бібліотеками, читачами - всіма зацікавленими партнерами!

Контактна інформація:

Поштова адреса: 03067, м. Київ, вул. Гарматна, 29/31,

Тел./ф. (044) 408-76-52, 408-76-25, 408-76-17, 408-76-53

E-mail: condor_books@ukr.net

http://www.condor-books.com.ua