Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

«ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА» БИЗНЕС БУК - Бюро переводов «МАК СО»

Бюро перекладів «МАК СО» зарекомендувало себе на ринку перекладацьких послуг з найкращої сторони. Робота з документами потребує зосередження та уваги не лише зі сторони перекладачів, але й зі сторони адміністраторів та редакторів текстів. Компанія, з поміж когорти собі подібних, яскраво відрізняється точечним підходом до роботи з кожним окремим клієнтом, враховуючи особливості його потреб та побажань. Специфіка роботи Бюро перекладів «МАК СО» вимагає високоякісних спеціалістів не лише в галузі перекладу але й в інших сферах діяльності сучасних компаній. Саме тому, в складі працівників компанії зібрано спеціалістів з вищою освітою і кваліфікацію перекладача конкретної мови, дуже часто і не однієї, та з досвідом роботи або знанням нюансів права, економіки, техніки та медицини.

Під керівництвом компетентного і людяного директора компанії, об’єдналися молоді та енергійні люди, котрі своєю роботою допомагають клієнтам компанії вдало маневрувати у бурхливому морі потреб і вимог діючого законодавства до іншомовних документів. Працівники Бюро перекладів завжди підкажуть конкретну інформацію, необхідну для подачі документів в органи та установи іноземних держав, допоможуть оформити їх в короткі строки і з найвищою якістю, тим самим демонструючи європейським установам першокласну роботу української компанії. 

 Підтвердженням високої якості та професійності роботи Бюро перекладів «МАК СО» є наявність корпоративних клієнтів, юридичних осіб, відомих не лише в Україні, але й далеко за її межами. З кожним з них укладається договір про конфіденційність послуг, що надаються, закріплюється конкретний адміністратор, що обізнаний зі специфікою роботи клієнта в Україні та за її межами, що в свою чергу гарантує плановість та рівномірність надання послуг, без витрачання зайвого часу на додаткові питання та уточнення.

Гнучка цінова політика компанії дозволяє знайти для кожного клієнта відповідну цінову нішу надання послуг, зберігаючи їх якість. Бюро перекладів «МАК СО» керується принципом «чим більше Ви до нас звертаєтесь – тим менше платите», що збільшує кількість клієнтів в геометричній прогресії.

У дружньому колективі компанії часто проводяться тренінги та семінари для підвищення кваліфікації співробітників, практикуються виїзди на природу всім гуртом, адже саме в час дозвілля люди стають дружнішими, обмінюються між собою новинками та змінами на ринку послуг, що зближує та здружує колектив. За весь період діяльності компанії, не було звільнено жодного працівника і ніхто не виявив бажання змінити  місце роботи.

У найближчих планах Бюро перекладів «МАК СО» розширення своїх філій за межами Києва та представництва в містах-мільйонниках. На даний час ведуться переговори з представниками компаній такого ж роду діяльності у державах ближнього зарубіжжя. І зовсім скоро для отримання необхідного документу в іншій країні клієнтам компанії не буде необхідності витрачати час і кошти на поїздку в сусідню державу, достатньо просто замовити відповідну послугу в Бюро перекладів «МАК СО».

(067) 996-72-24
(044) 599-72-24
(044) 599-72-25
(044) 599-15-79

факс:
(044) 257-31-00
e-mail:
makco@makco.com.ua
mak_co@ukr.net