Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

«ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА» БИЗНЕС БУК - Медицинский центр Доктора Игнатьева

          Ігнатьєв Геннадій Васильович – засновник та керівник медичного центру з мануальної терапії та педіатрії «Медицинский центр Доктора Игнатьева» в м. Києві в 2009році.  Президент Міжнародного Благодійного фонду «Фонд Доктора Ігнатьєва». Лікар по народній та нетрадиційній медицині, вертебролог, мануальний терапевт, що займається лікуванням як дорослих так і дітей грудничкового віку. Одним з перших почав займатися приватною медичною практикою в  1998році.

        Завдяки своїй 30 літній практиці в медицині Ігнатьєв Геннадій Васильович розробив власні методики: лікування захворювань хребта та опоно-рухової системи  (патент по «Рефлексотерапія по Ігнатьєву» 2011рік);  лікування дисплазії кульшових суглобів у дітей грудного віку по Ігнатьєву (патент 2012 рік).

       Постійний учасник багатьох міжнародних симпозіумів та конференцій в галузі вертебрології, неврології, остеопатії та мануальної медицини. За останні роки брав участь в семінарі Indiana Academy of Osteopathy «Cranial Osteopathy» в 2009році, міжнародному симпозіумі «Osteopathy open 2009» в Санкт-Петербурзі. Е дійсним членом Української та Міжнародної асоціації по вивченню болю.

       У 2011 році Ігнатьєв Г.В. отримав медаль та грамоту  «За вагомий внесок у розвиток іміджу охорони здоров’я України» за підтримки комітету Верховної ради України з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я.  Є автором багатьох науково-популярних статей, в засобах масової інформації. Постійно виступає у ролі експерта в різних телевізійних програмах, газетах та журналах. Пропагандує єдину систему лікування по всьому світові.