Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" BUSINESS BOOK - ПСП «Комсомолець»

ПСП «Комсомолець»

Одним із найбільших та найпотужніших господарств Близнюківщини, що на Харківщині, є ПСП «Комсомолець». Як за давніх часів комсомольська організація завжди була попереду у всіх починаннях, так і її тезка - сільськогосподарське підприємство виправдовує свою назву сповна. Обробляти 3350 га землі - це наполеглива постійна праця керівника Володимира Григоровича Івахненка та кожного з 83 працівників. «Комсомолець» успішно утримує лідерство в районі завдяки допитливості свого директора та його вродженій мудрості. Багато років роботи біля землі навчило цього керівника далекоглядності та виваженим рішенням. Постійне самовдосконалення теж на першому місці. Володимир Григорович - учасник величезної кількості семінарів та навчань по сільському господарству. Він вже двічі відвідав Францію, де переймав досвід по вирощуванню соняшнику і кукурудзи, встановлення та функціонування системи зрошування. Тож наразі вже має плани щодо встановлення такої системи в своєму господарстві. «Зрошування полів вимагають від аграріїв сьогодні погодні умови. Ця система себе швидко повинна окупити, звичайно ж, за нормальної цінової політики. Та передуватиме цій роботі ще більш кропітка по підготовці відповідних документів на оренду водних об’єктів, з яких ми братимемо воду для зрошування. То зараз ми ще на першому етапі, та згодом поля ПСП обов’язково отримуватимуть життєдайну вологу», - запевняє В.Івахненко. Впевненість у завтрашньому дні, у втіленні планів у життя додають директору його рідні - дружина та два дорослих сини Олексій та Олександр, які підтримують батька та допомагають в усьому. Завдяки старшому Олексію підприємство одним із перших в області зробило еколого-економічне обгрунтування сівозміни, що на сьогоднішній день є актуальним.

Кожен керівник знає, що без високоефективної техніки та новітніх технологій обробітку грунту і догляду за посівами бажаного результату годі й чекати. Саме тому В. Івахненко дбає про постійне оновлення машинно-тракторного парку господарства. Так придбали за 2,5 млн.грн. шведський оприскувач. Його розробники подбали про ефективність техніки: завдяки своїй висоті він обробляє високорослі культури. Тож літак уже й не потрібен.

Слід додати, що в цьому господарстві утримується 600 голів свиней. На свинофермі працює 16 осіб - це спрацьований дружний колектив, який сумлінно виконує свої обов’язки.

ПСП «Комсомолець» працює в правовому полі, що підтверджує наявність зареєстрованих договорів оренди з людьми та своєчасність виплати орендної плати за землю.

За вагомі досягнення в сільгоспвиробництві і високий професіоналізм директор Приватного сільськогосподарського підприємства «Комсомолець» Володимир Івахненко нагороджений медаллю «Трудова Слава», а за лідерство в аграрній галузі - медаллю «Лідер національного  бізнесу».

 

 

 

<p p="" style="\" text-align:"="">  

\