Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - RUTA – споконвічні традиції створення українського одягу

Бренд RUTA засновано вінницьким дизайнером Людмилою Бушинською 2011 року.

RUTA – це невелике виробництво, в якому збережено споконвічні традиції створення українського одягу. Ці традиції дизайнер намагається органічно поєднувати з авторськими розробками. В одязі та аксесуарах RUTA відтворено українську вишивку, деталі стародавнього одягу, прикрас, та орнаментальні мотиви, де кожен  елемент має своє значення.

Усі вироби бренду створено з сучасних матеріалів з акцентом на їх максимальну натуральність. Так, в колекції «Петриківка» мотиви петриківського розпису перенесено на тканину у вигляді принту. Речі з цієї колекції користуються великим попитом, оскільки поєднали в собі традицію та сучасність, вони дуже колоритні та зручні водночас.

У створенні виробів RUTA застосовується машина та ручна вишивка, сучасні аплікації та принти. Речі виглядають такими, що створені саме в ХХІ ст., зберігаючи при цьому духовне наповнення багатовікової української символіки.

Речі RUTA супроводжуються невеличким коментарем про значення кожного мотиву. Кольорова гама та натуральні тканини також додають одягу позитивної енергетики. Саме тому вироби шиються з льону, бавовни, шовку, матеріалів, які роблять речі комфортними та приємними.

RUTA, як авторський салон-крамниця вже понад трьох років знаходиться у центрі Києва. Салони «RUTA» існують також у Вінниці та Дніпропетровську. Мета дизайнера бренду – донести до суспільства, що RUTA – не лише салон модного одягу, а своєрідний  міні-центр сучасного мистецтва та культури загалом. Салони RUTA – це симбіоз одягу, сувенірних виробів, прикрас, ідей та подій сучасного професійного та народного мистецтва. Це місце з українським корінням та національним духом, де можна не тільки купувати, а й прийти просто подивитись, ознайомитись з мистецькими речами, поспілкуватися.

Український бренд RUTA – це одяг та аксесуари, текстиль та декор для дому, іграшки та сувеніри, що втілюють величезний пласт української культури – традиції, які передаються з покоління в покоління. У виробах торгової марки RUTA переплітаються останні тенденції моди та традиційна українська вишивка, бездоганні матеріали та сучасні технології, водночас вони – сильний оберіг. Кожен елемент декору – частинка Всесвіту, в якій закодовано щастя, кохання, здоров’я, благополуччя. Кожна річ RUTA  має свою історію, несе позитивну енергетику та зроблема з любов’ю.

Авторська крамниця Людмили Бушинської "RUTA"

Україна, м.Київ, вул.Городецького, 4
(044) 279-00-90 (093) 024-10-01

rutastore@gmail.com

instagram: rutastore

https://www.facebook.com/rutashik?ref=hl

Головний офіс

вул. Архітектора Артинова, 12-А, 3-й поверх
м. Вінниця, 21050, Україна


(0432) 65-65-95
(063) 170-44-88
rutaoffice.vin@gmail.com