Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - Научно-производственное предприятие «Светофор»

Науково-виробниче підприємство «Світлофор» було засновано 21 квітня 1993 року в місті Харкові. Підприємство займається розробкою, виданням та розповсюдженням навчально-методичної і нормативної літератури з Правил та безпеки дорожнього руху. За роки, що минули відтоді, справжніми діловими партнерами НВП «Світлофор» стали більш як дві тисячі навчальних закладів України всіх форм власності. Підприємство співпрацює з усіма підрозділами Державтоінспекції в усіх регіонах країни. Сюди приходять, телефонують, звертаються всі, кому потрібна консультація, роз'яснення чи порада. За роки роботи підприємства тут видано і розповсюджено сотні тисяч навчально-методичних посібників з Правил і безпеки дорожнього руху – таких, як «ПБДР – Екзаменаційні білети» (14 видань), «Правила дорожнього руху України, що в них нового?», збірники офіційних видань нормативних актів, що стосуються реєстрації транспортних засобів, Програми безпеки дорожнього руху, перевезень пасажирським автотранспортом, та багато інших. А навчально-методичний посібник «Я – водій», який вже 14 разів перевидавався, користується великою популярністю серед фахівців та населення. Міністерство освіти і науки України вважає, що цей навчально-методичний посібник виконаний на високому професійному, методичному і художньому рівнях, перевершує європейські аналоги. Саме тому, враховуючи досвід роботи щодо видання та розповсюдження навчально-методичної літератури з Правил та безпеки дорожнього руху, а також особистий внесок працівників НВП «Світлофор» у розробку нової редакції Правил дорожнього руху, підприємству було доручено офіційне видання Правил дорожнього руху України.

Велике значення надається висвітленню роботи правоохоронних органів. На честь п'ятирічного ювілею Державтоінспекції незалежної України підприємством написано й видано «Історію Державної автомобільної інспекції України». Така книга в Україні видається вперше. На честь Дня міліції незалежної України в НВП «Світлофор» було написано й видано книгу «Служу українському народу!» про основні напрями діяльності Харківського гарнізону органів внутрішніх справ. П'ятирічному ювілею Державного департаменту України з питань виконання покарань було присвячено, написано та видано книгу про основні напрями діяльності кримінально-виконавчої системи Харківщини: «Люди щоденного подвигу». А у 2004 було видано книгу про міліціонерів-ветеранів «Золотий фонд Харківської міліції». Підприємство дуже пишаємося тим, що саме йому було доручено написати й видати ці книги.

Тут так само у великій пошані подвижницька діяльність у справі пропаганди: адже кількість виступів у засобах масової інформації (включно з різними каналами телебачення), прочитаних лекцій і проведених занять з учасниками дорожнього руху обчислюється сотнями.

Автошкола підприємства випустила понад тисячу водіїв. Приємно відзначити, що в групах займаються велика кількість слухачів - друзів, або родичів тих, хто навчався в автошколі раніше.

Юрій Колчинський - засновник і директор НВП «Світлофор», нагороджений Почесним Хрестом УПЦ, Георгіївською медаллю «За сумлінну службу», медалями «20 років Незалежності України» та «Трудова слава».

Контакти:

Адреса: вул. Лермонтовська, 12, м. Харків, 61024, Україна

Телефони:

Директор– Колчинський Юрій Йосипович - (057) 7-58-58-51

Відділ заказів:(057) 7-58-58-52, (057) 7-58-58-53

Бухгалтерія: (057) 7-543-555

Сайт: www.svetofor.net.ua

E-mail: svetofor@3g.ua