Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - ОАО «Харьковский машиностроительный завод« Свет шахтера »

Праця шахтаря є однією з   найважчих: глибоко під землею добувають вони «чорне золото». Яскравий промінь від світильника над головою вказує їм шлях. То світять шахтарські ліхтарі. А потужні конвеєри невтомно транспортують видобуте вугілля на-гора. І світильники,і конвеєри, і запчастини до них -  продукція одного з найстаріших українських машинобудівних заводів.

Уже понад 120 років робота ВАТ «Харківський машинобудівний завод  «Світло шахтаря» тісно пов’язана з розвитком гірничо-видобувної галузі країни.
 

Відкрите акціонерне товариство «Харківський машинобудівний завод «Світло шахтаря» є одним з найстаріших машинобудівних підприємств, що спеціалізується на виготовленні шахтних скребкових забійних конвеєрів, перевантажувачів, стругових установок, вибухобезпечних головних світильників і сигналізаторів метану за індивідуальними замовленнями шахт з урахуванням реальних гірничо-геологічних умов експлуатації.
 

Крім скребкових конвейєрів завод виготовляє дробарки, гідромуфти, запчастини до гірничо - шахтного обладнання, товари народного споживання. Система управління якістю  підприємства сертифікована за стандартами  ДСТУ ISO 9001-2001. Сертифікат  №UA2.003.03240-08.
 

Головна перевага продукції заводу - перевірена часом надійність. Обсяги продукції повністю забезпечують потребу вугледобувних підприємств України. Також завод здійснює експортні поставки  у Росію, Білорусь, Естонію, Казахстан, Болгарію.
 

Завдяки своєму науковому і виробничому потенціалу завод постійно оновлює  номенклатуру продукції, що випускається, удосконалює конструкції, освоює принципово нові моделі скребкових конвейєрів, призначених для роботи у складі сучасних високопродуктивних вугледобувних механізованих комплексів.
 

Завод здійснює гарантійне та післягарантійне фірмове обслуговування поставленого обладнання. Фахівці заводу систематично відвідують шахти і ведуть спостереження за працюючим обладнанням та надають кваліфіковану технічну допомогу шахтарям.
 

Успіхи заводу в більшості обумовлені сучасним стилем і високим організаційно-технічним рівнем керівництва підприємством.

Сьогодні кожний працівник забезпечений стабільною зарплатою, можливістю повноцінного відпочинку і  іншими соціальними благами. І вдячні за це своєму керівникові, який завжди говорить так: «Якщо ми хочемо, щоб працювало підприємство, треба вкладати кошти в людей». Адже найбільша цінність – люди, які працюють на повну віддачу, готують зміну та з упевненістю дивляться в завтрашній день. І кожен член багатотисячного колективу заводчан справді пишається приналежністю до славної сім’ї гірничих машинобудівників.

Контакти:

Адреса:61001, м. Харків, вул. Світло Шахтаря, 4/6

Телефон: +38 (057) 7330969, +38 (057) 7333637, +38 (057) 7315066

Факс: +38 (057) 7315066

Веб-сайт: http://www.shaht.kharkov.ua