Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - ЧАО «Интеркондиционер»

       

  ПрАТ «Інтеркондиціонер» створене у 1996 році у Харкові і є одним із провідних вітчизняних виробників обладнання для систем промислової вентиляції, повітряного опалення та кондиціювання повітря.

         Сучасний дизайн, висока культура, новітнє прогресивне обладнання, впровадження системи управління якістю ISO 9001, створення чудових умов для працівників дали можливість випускати системи промислової вентиляції, кондиціювання, димовидалення та повітряного опалення, які отримали визнання в Україні та за кордоном, відзначені безліччю дипломів і нагород. Вся продукція має сертифікати відповідності, які зареєстровані в Реєстрі Системи сертифікації УкрСЕПРО.

         Наявність потужної виробничої і науково-технічної бази, сучасні технології дають можливість випускати продукцію, яка задовольняє запити монтажних, проектних, будівельних організацій та інших споживачів усіх галузей народного господарства. За останні роки ПрАТ «Інтеркондиціонер» почав серійне виготовлення нової високоефективної продукції, яка призначена для використання в системах аварійної протидимової вентиляції в разі виникнення пожежі. Особливе місце у діяльності ПрАТ «Інтеркондиціонер» займає виробництво кондиціонерів центральних каркасних.

        Відмінною рисою підприємства є постійна робота фахівців над освоєнням нової необхідної замовникам продукції. Велика увага приділяється підвищенню якості продукції, що випускається. Високий професійний рівень робітників і фахівців дозволяє виробляти з мінімальними термінами поставки якісне обладнання без рекламацій і зауважень. Тисячі замовників в Україні та за кордоном обирають саме харківське обладнання завдяки його високій якості, мінімальним строкам виготовлення, простоті в монтажі та обслуговуванні.

        Валерій Остапенко – директор ПрАТ «Інтеркондиціонер» нагороджений  «Почесною відзнакою УПЦ», медаллю «20 років Незалежності України».

 

Контакти:

Адреса: 61046, м. Харків, вул. Єнакіївська, 17

Телефон основний: +38 (057) 7780646

Телефони контактні: +38 (057) 7780645, +38 (057) 778-06-44

Факс:          +38 (057) 7780639

Електронна пошта: intercon@svitonline.com

Сайт: www.intercon.com.ua