Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

"ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА" БИЗНЕС БУК - Компания «Укрсхидлифт»

Чарівники «будинку на кілька секунд»

Кажуть, що ліфт - це «будинок на кілька секунд». І в ньому має бути так само затишно і безпечно, як і у власному житлі. Якщо він не виправдовує очікування «користувача», є сенс задуматися над якістю. Саме над безпекою, надійністю та всеохоплюючим комфортом ліфтів працює уже протягом багатьох років ТОВ ВКП «Укрсхідліфт».

Компанія «Укрсхідліфт» - провідне підприємство на ринку ліфтового господарства міста Харкова, Харківської області та одне з провідних в Україні. Пропонує повний асортимент ліфтових запасних частин, комплектуючих та ліфтового обладнання. Купити ліфт чи комплектуючі - дуже просто насправді, якщо обрати надійного партнера. Для цього достатньо зв'язатись із представниками компанії, і фахівці допоможуть розібратися не лише у пропозиції ліфтового обладнання,а й допоможуть підібрати те, що потрібне саме вам.

Активна участь у міжнародних виставках і конференціях і тісна співпраця з «ОТІС», «LM» (Німеччина), Євроформат (Україна), «Монітор-Італія», «Secor» (Італія), Могильовліфтмаш (Білорусія), «Щербінський ліфтобудівний завод» (Росія), «Родос» (Україна) дозволяє компанії впроваджувати новітні технології і світовий досвід ліфтових організацій.

Сумлінність кадрового складу та його висока кваліфікація забезпечують якість цілого спектру послуг, які надає підприємство. А це  технічне обслуговування ліфтів і диспетчерських систем, огляд і експертне обстеження ліфтів (у випадках, коли термін експлуатації ліфта перевищує 25 років), поточний і капітальний ремонт ліфтів та ліфтового обладнання, електротехнічні вимірювання (електротехнічна лабораторія),  модернізація ліфтів їх монтаж і демонтаж.

За роки роботи підприємством напрацьовано значний досвід. ВКП «Укрсхідліфт» впевнено лідирує в частці відновлених ліфтів у місті Харкові і має бездоганну репутацію у замовників. За професіоналізм та якість підприємство було удостоєно звання «Лідер галузі», а керівництво нагороджено медаллю «20 років Незалежності України»- за вагомий внесок в розбудову держави. Заступник директора ТОВ ВКП «Укрсхідліфт» Роман Удовенко нагороджений  Срібною медаллю «20 років Незалежності України».

Контакти:

Адреса: 61070, Україна, м. Харків, вул. Чкалова, 5;

Тел: +38 (057) 788-48-12 (приймальна),

Факс +38 (057) 788-48-12;

e-mail: director@usl.com.ua,  7uslift@gmail.com

Відділ постачання: 093-364-32-70; +38 (057) 788-48-12;           

e-mail:snab@usl.com.ua