Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

«ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА» БИЗНЕС БУК - Телеканал «Культура»

     Державна телекомпанія «Культура» була створена в 2002 р. У 2004 р. отримала ліцензію Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України на цілодобове супутникове мовлення. З 2005 р. телеканал «Культура» виходить у кабельних мережах Києва та регіонів України, а з 2006 р. транслюється через супутник на більш ніж 80 країн світу.

Телеканал «Культура» культивує національні традиції, використовуючи золоті фонди світового кіно, естради, театру та розвиває нові напрями культури. Невпинно поповнює духовну скарбницю народу новими програмами про здобутки в галузі культури, науки, літератури, музики, живопису та кіно.

Телекомпанія «Культура» представляє:

Інформаційно-аналітичні та публіцистичні програми: «Новини культури» – культурно-мистецьке життя України, прем’єри, виставки, презентації книжок, музейні новини, мистецькі акції тощо; «Скрижалі нашої історії» - передачі про визначних культурних, політичних і громадських діячів минулого.

Культурно-мистецькі програми: «Душі криниця» – про наших сучасників, людей різних професій; «У майстерні художника» – знайомство з творчістю сучасних українських митців; «Кінолітопис» – новини вітчизняного некомерційного кіно, історія українського кінематографа ХХ – початку ХХІ-го століття; «Театральні історії» – минуле і сьогодення театрів України; «Літературна мозаїка» – знайомство з творами прозаїків, поетів.

Науково-просвітницькі програми: «Визначні українці» – митці, письменники, науковці, меценати, державні та громадські діячі, іменами яких пишається Україна; «Храм» – історія і відродження монастирів, храмів, духовних навчальних закладів. «Діалог» – відомі літератори, митці, науковці, політики про актуальні питання сучасного культурного процесу; «Наш край» – міста і села України, історія і сьогодення, пам’ятки архітектури, культури, природи та заповідники.

Розважальні та музичні програми: Концерти класичної музики; «Митець» – творчі портрети митців, музикантів, співаків, диригентів, танцюристів; «Музичний калейдоскоп» – фестивалі, конкурси, концерти майстрів мистецтв, зустрічі з композиторами та виконавцями.

Дитячі програми: «Веселка» – здобутки юнацтва на творчій та освітній ниві, опанування дітьми народних ремесел, культурних традицій, діти з винятковими здібностями, безпритульні діти, дитячі будинки.

Програми для молоді: «Молодь і час» – молоді таланти про творчість, сучасну культуру і досвід становлення.

Координати:

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15, 02660

Тел./факс - (044) 292-81-43,  292-61-70

kultura_tv@i.ua

http://cultureua.com

http://uk.wikipedia.org/wiki/Державна_телерадіокомпанія_«Культура»