Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

«ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА» БИЗНЕС БУК - Государственная телерадиокомпания „Всемирная служба „Украинское телевидение и радиовещание”

       Державна телерадіокомпанія "Всесвітня служба „УТР” розпочала розміщувати в ефірі перші експериментальні передачі на супутниковому каналі „Експрес” 01.03.2003 року (початковий обсяг - 4 години на добу). Сьогодня             програми УТР транслюються на супутникових каналах на Євразію та Північну і Південну Америку. Головною метою створення Національного каналу супутникового телерадіомовлення є забезпечення входження України у світовий інформаційний простір та вирішення завдань входження національної інформаційної інфраструктури до європейської інформаційної інфраструктури та глобальної інформаційної інфраструктури; розповсюдження як в Україні, так і за кордоном технічними і технологічними засобами об'єктивної інформації про процеси, що відбуваються в нашій державі та у світі, виходячи з гарантування прав громадян на свободу думки і слова, на отримання повної, достовірної та оперативної інформації, на відкрите і вільне обговорення суспільних питань, а також розроблення та реалізація програмної політики, що відповідає національним інтересам України і формуванню демократичного суспільства; створення конкурентоспроможної інформаційної продукції та розповсюдження, обмін і продаж її в Україні і за кордоном; сприяння зміцненню міжнародних зв'язків України, зростанню її авторитету в світі.

   З 01.01.2004 року розпочалися регулярні передачі УТР обсягом 18 годин на добу.  З 01.07.2007 року обсяг мовлення доведено до 24 годин на добу з титруванням програм англійською мовою.  У планах є спеціальні програми англійською, німецькою, французькою, іспанською, російською та арабською мовами.  Цьому сприяє допомога ряду телеорганізацій в залученні кращих телепрограм провідних виробників телепродукції, зокрема, Національної телекомпанії України, ”Укртелефільму,” „Культури”, „Києва”, 27 регіональних телерадіокомпаній та інших.  УТР надані на безоплатній основі ліцензійні та авторські права для показу постановочних ігрових картин Національної кіностудії ім.О.Довженка, Одеської кіностудії та інших, включаючи мультфільми, телесеріали і фільми для дітей та юнацтва; використовуються кращі неігрові картини (художньо-публіцистичних, документальних, науково-популярних), „Національної кінематики України”, „Галичина-фільм”, „Кінематографіст” та деяких інших недержавних студій.  Проводиться робота по придбанню ліцензійних та авторських прав для показу на каналі УТР кращих зразків світового кіномистецтва з подальшим озвученням їх українською мовою.  

  На сьогодні обсяг мовлення складає 72 години на добу (24 годин на Євразію, 24 годин на Північну Америку, 24 годин Інтернет-мовлення). 82 країни підтвердили якісний прийом телесигналу. Також створюється Перша національна мережа розповсюдження сигналу УТР в кабельних та ефірно-кабельних мережах України і на частотах 24 обласних телерадіокомпаній, які мають власні мережі розповсюдження телесигналу. УТР здійснює пряме Інтернет-мовлення через три Інтернет-вузли, що дає можливість вільно приймати програми у 105 країнах. Вебсайт УТР – "www.utr.tv" -щодня відвідує 15-25 тисяч користувачів.  Аудиторія УТР налічує понад 23 млн. глядачів у світі і приблизно стільки ж в Україні, в тому числі в кабельних мережах – 7,5 млн. абонентів.

  Міжнародні рейтинги, які ведуть: Міжнародна служба любителів радіо і телебачення (США) – "www.webtelek.com" – виводить УТР серед 350 супутникових і Інтернет мовних телекомпаній на друге місце; Телеклуб (Москва) – на 3-5 місце серед 181 каналу із 44 країн світу.

   Досягнуті домовленості про ретрансляцію програм УТР в кабельних мережах м. Рига (Латвія), м. Санкт-Петербург (Росія), м.Хантимансійськ (Росія), п‘яти містах Казахстану, на південному узбережжі Туреччини, Чорноморському узбережжі Болгарії, Буенос-Айресі (Аргентина) та інших.

Контакти

Адреса:
Україна, 01001, Київ-1, вул. Прорізна, 2
http://utr.gtns.net.ua/
Тел/факс, E-mail:
+38 (044) 537-20-47 (приймальня), mail@utr.tv
+38 (044) 507-11-25 (юридичний відділ), pravo@utr.tv
+38 (044) 502-59-10 (головна редакція висвітлення життя української діаспори за кордоном), diaspora@utr.tv
+38 (044) 594-08-28 (головна редакція роботи із сторонніми виробниками), region@utr.tv
+38 (044) 507-11-81 (дирекція програм), editor@utr.tv
+38 (044) 594-08-25 (головна редакція музичних програм)
+38 (044) 594-08-18 (ТВО суспільних та пізнавальних програм), politics@utr.tv
+38 (044) 507-11-80 (ТВО інформаційних програм та спецрепортажів), news@utr.tv
+38 (044) 537-20-48 (Веб-сторінка та Інтернет-мовлення), webmaster@utr.tv, greencatua@gmail.com