Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

ДАВТЯН ДМИТРИЙ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

  Дмитро Давтян народився та виріс у Харкові, в родині відомого бізнесмена Олександра Давтяна. Освіту Дмитро Давтян отримав за кордоном - в одному з найвідоміших приватних коледжів Великої Британії.

  Свою трудову діяльність Дмитро Давтян розпочав у 2001 році, у віці 16 років. Перший запис у трудовій книжці - менеджер у відділі продажів готелю «Харків». Протягом кількох років Дмитро  Дмитро Давтян - президент АТ

«Готель «Харків», віце-президент благодійого фонду «Заповіт».

Олександрович обіймав посади журналіста, віце-президента благодійного фонду і з 2007 року - президента ВАТ «Готель «Харків».

Дмитро Давтян зробив великий внесок у реорганізацію роботи готелю «Харків»: на роки його роботи припадає період серйозної модернізації інфраструктури готелю, підведення діяльності закладу під європейські стандарти ведення готельного бізнесу, налагодження зв'язків з найбільшими готельними операторами Європи та світу. Саме завдяки новаціям готель «Харків» сьогодні впевнено займає своє місце серед найбільших та найкращих готелів країни. Колектив готелю «Харків» високо цінує професійні якості керівника: працьовитість, високу працездатність, підтримку роботи компанії в складні моменти. «У спілкуванні з підлеглими Дмитро Олександрович доброзичливий і привітний, з партнерами і клієнтами фірм - ввічливий, в скрутних ситуаціях завжди націлений на знаходження компромісних рішень, до вирішення завдань підходить творчо. Він є справжнім професіоналом» - кажуть працівники готелю.

  Значний обсяг та інтенсивність роботи на посту голови великого готелю не став на заваді подальшій освіті Дмитра Олександровича: у 2008 році він закінчує економічний факультет одного з найпрестижніших ВИШів України - Харківського Національного Університету імені В.Н.Каразіна.

  Одним з найбільш важливих завдань своєї діяльності Дмитро Давтян вважає допомогу людям. У 2010 році він стає депутатом Харківської міської ради, входить до депутатської групи «Молоді регіони», працює у складі постійної комісії з міжнародного співробітництва, інвестицій та сприянню підготовці та проведенню ЄВРО-2012 у Харкові. Поза тим, разом з родиною, Дмитро Давтян опікується долею вихованців спеціалізованих дитячих закладів Харківської області, знедоленими та покинутими дітьми. Люботинська школа-інтернат, Харківський обласний притулок для неповнолітніх, Зеленогайський будинок дитини - у цих і інших закладах добре знають Дмитра Олександровича, завжди з радістю чекають на його візити, впевнено спираються на його допомогу у разі будь-якої проблеми.

  Дмитро Давтян вважає не тільки соціальним обов'язком, а й душевною потребою. «Кожна людина мусить допомагати. Знаєте, у мене в житті з'явилася така можливість заробляти гроші. І є можливість допомагати іншим. Я вважаю, що ми повинні допомагати людям - адже саме так у світі виникає добро, і це треба робити кожного дня. І я особисто, і фонд «Заповіт», до керівництва якого я входжу, допомагаємо і дітям, і старим людям, інвалідам, ветеранам, жертвуємо на потреби Православної церкви» - каже Дмитро Давтян.

  Дмитро Давтян нагороджений орденом «Святий Дмитро Солунський» IV ступеня.