Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

ГАЛУШКО ВЛАДИМИР ГРИГОРЬЕВИЧ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

ГАЛУШКО ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ

старший науковий співробітник відділу радіофізики геокосмосу Радіоастрономічного інституту Національної академії наук України,

кандидат фізико-математичних наук (1986 р.), старший науковий співробітник (1991 р.),

нагороджений медаллю «Трудова слава» Міжнародної Академії «МАРТІС «Золота Фортуна»

Галушко Володимир Григорович закінчив Харківський авіаційний інститут у 1979 р., спеціальність «радіоелектронні пристрої літальних апаратів».

В.Г. Галушко є одним з найвідоміших в Україні спеціалістів в області досліджень навколоземного космічного простору (геокосмосу) радіофізичними і радіоастрономічними методами. На сьогодні ним опубліковано в провідних фахових виданнях близько 120 наукових статей. До його основних наукових досягнень слід віднести створення нового методу дистанційного зондування плазмової оболонки Землі. Метод вже має визнану термінологічну назву – "Частотне-кутове зондування іоносфери" (ЧКЗІ, в англійський транскрипції – FАSІ) і пройшов випробування на національному рівні в Україні та в Антарктиці на Український антарктичній станції "Академік Вернадський", використовується у США (Центр атмосферних досліджень, Массачусетс) та у Європі (Університет м. Тромсо, Норвегія).

У якості запрошеного фахівця В.Г. Галушко неодноразово відвідував провідні іоносферні центри США та Європи, де виступав з лекціями та конференційними доповідями. Він особисто приймав участь у довготривалих експедиціях в Антарктиду та Арктику для застосування методу ЧКЗІ у полярних регіонах земної кулі. Ним вихована група молодих вчених, яка зараз займається розвитком цієї тематики у світі, під його керівництвом захищено одну кандидатську дисертацію. В. Г. Галушко керував і зараз очолює низку міжнародних наукових проектів і національних українських науково-дослідних робіт.

На сьогодні В.Г. Галушко знаходиться у розквіті творчих сил, продовжує плідно займатися науковою діяльністю і практично підготовив до захисту докторську дисертацію. Відмінно володіє англійською мовою, що дозволяє йому вільно спілкуватися з багатьма колегами з різних країн світу і рекламувати досягнення вітчизняної науки у дослідженні навколоземного космічного простору.

В.Г. Галушко нагороджений нагрудним знаком "Ветеран космічної галузі України" (24.11.2010 р.).

У 2013 р. Галушко Володимир Григорович отримав почесну нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» – медаль «Трудова слава».