Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

ГОРР ГЕННАДИЙ ВИКТОРОВИЧ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

ГОРР ГЕННАДІЙ ВІКТОРОВИЧ

головний науковий співробітник Інституту прикладної математики і механіки НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор,

нагороджений Георгіївською медаллю «Честь. Слава. Труд» IV ступеня Міжнародної Академії МАРТІС «Золота Фортуна»

Горр Геннадій Вікторович працює в інституті з 1966 року. Після закінчення Новосибірського державного університету (спеціальність "механіка") він був направлений на роботу в Донецький обчислювальний центр (зараз ІПММ НАН України).

У 1969 році захистив кандидатську дисертацію, у 1983 році в Московському державному університеті захистив докторську дисертацію; у 1988 році йому присвоєно звання професора по кафедрі вищої математики Донецького державного університету.

Г.В. Горр є відомим фахівцем у галузі аналітичної механіки, він отримав низку значних результатів у розробці теорії інтегрування диференціальних рівнянь динаміки твердого тіла і побудови нових розв'язків у задачах про рух тіла в різних силових полях і системах зв'язаних твердих тіл.

Під керівництвом Г.В. Горра захищено 12 кандидатських та 1 докторська дисертації, підготовлено до захисту в 2013 році одну кандидатську та одну докторську дисертації. Він є автором більш ніж 130 наукових праць, у тому числі 5 монографій і двох навчальних посібників для студентів із грифом Міністерства освіти і науки України.

Г.В. Горр на запрошення читав лекції у країнах дальнього зарубіжжя (Болгарія, Єгипет та ін.). Брав участь у ряді міжнародних конференцій з теоретичної механіки.

Г.В. Горр – член Національного комітету з теоретичної і прикладної механіки України, член Російського комітету з теоретичної механіки, член Американського математичного товариства (АМ8); має подяку ВАК України за шестирічну роботу членом експертної ради з механіки.

Внесок Г.В. Горра у розвиток динаміки твердого тіла в Україні відмічено премією ім. М.М. Крилова (1995р.) і премією Національної академії України у галузі математики.

Геннадій Вікторович нагороджений Премією Національної академії наук України імені М.М.Крилова (1995р.).

У 2013 р. за високі трудові досягнення Горр Геннадій Вікторович отримав почесну нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» – Георгіївську медаль «Честь. Слава. Труд».