Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

КОЛЕКТИВ «ЧЕРВОНІ МАКИ» - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

КОЛЕКТИВ «ЧЕРВОНІ МАКИ»

нагороджено медалями «Народна шана військовим правоохоронцям» Міжнародної Георгіївської Академії безпеки і права та Міжнародної Академії МАРТІС «Золота Фортуна»

До 20-річчя створення Головного управління внутрішніх військ МВС України керівництво Міжнародної Георгіївської Академії безпеки і права та Міжнародної Академії МАРТІС «Золота Фортуна» заснували нову ювілейну відзнаку – «Народна шана військовим правоохоронцям». Нагороду, що є символом вдячності української громадськості військовим правоохоронцям отримали сотні вітчизняних та зарубіжних правозахисників. Напередодні 8 березня 2013 року в центральному офісі Міжнародної Георгіївської Академії безпеки і права такі медалі були вручені чотирьом талановитим українським співачкам, що є учасницями гурту «Червоні маки» МВС України: Світлані Власовій, Надії Яговенко, Ванді Дріневській та Ользі Яковенко. Артистки здобули освіту в Київському Національному університеті культури і мистецтв (кафедра народного пісенного виконавства), тож виконують українські народні пісні, а також твори П. Майбороди, І. Шамо, Р. Савицького та інших авторів в сучасному аранжуванні, a capella, в супроводі баяну чи доповнюючи виступ запальними танцями.

Ще одна особливість, якою вирізняється гурт "Червоні Маки", – це ексклюзивні надзвичайно яскраві костюми, розроблені відомими українськими дизайнерами.

На даний час гурт "Червоні Маки" веде насичену концертну діяльність по Україні, а також роботу над новими піснями композитора і поета Дмитра Акімова.

У 2013 році за високі трудові досягнення солістки колективу «Червоні маки» отримали почесні нагороди Міжнародної Георгіївської Академії безпеки і права та Міжнародної Академії МАРТІС «Золота Фортуна» – медалі «Народна шана військовим правоохоронцям».