Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

КОВАЛЬ ЛАРИСА БОРИСОВНА - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

КОВАЛЬ ЛАРИСА БОРИСІВНА

старший науковий співробітник Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І.Вернадського НАН України,

кандидат хімічних наук,

нагороджена медаллю «Трудова слава» Міжнародної Академії МАРТІС «Золота Фортуна»

Коваль Лариса Борисівна закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка  у 1964 р. (спеціальність – хімік). Коваль Л.Б. є висококваліфікованим фахівцем з неорганічної хімії, яка плідно працює на посаді старшого наукового співробітника у відділі хімічного та інформаційного аналізу. Вона активно займається науково-організаційною роботою як учений секретар Наукової ради НАН України з проблеми «Неорганічна хімія». За останні 5 років були проведені наступні наукові заходи, організаторами яких виступала наукова рада, а підготовкою займалась безпосередньо Коваль Л.Б.: проведені XVII та XVIII Українські конференції з неорганічної хімії з міжнародною участю у м. Львові (2008 р.) та Харкові (2011 р.), Міжнародна конференція «Прикладна фізико-неорганічна хімія» (2011 р.) у Севастополі; декілька виїзних сесій наукової ради спільно з вищими учбовими закладами України, присвячених актуальним проблемам неорганічної та фізико-неорганічної хімії, електрохімії, нанохімії. Підсумки кожного наукового заходу та їх рішення висвітлені в Українському хімічному журналі у вигляді статей. У Відділенні хімії НАН України робота Наукової ради з проблеми "Неорганічна хімія" неодноразово відмічалась як активна.

У 2012 році Коваль Л.Б. приймала активну участь як укладач у виданні монографії академіка В.І. Вернадського "Хімічна будова біосфери Землі та її оточення", приуроченої до 150-річчя з дня народження, яка входить до складу ювілейної серії «Вибрані наукові праці академіка В.І. Вернадського» .

Коваль Л.Б.  нагороджена Ювілейною медаллю «В память 1500-летия Києва» (1983 р.), медаллю Ветеран праці (1986 р.): Почесною грамотою Президії НАН України та ЦК профспілки працівників НАН України (2004 р.).

У 2013 р. Коваль Лариса Борисівна отримала почесну нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» – медаль «Трудова слава».