Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

КУЗЫК ТАТЬЯНА - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

КУЗИК ТЕТЯНА

радник країн Східної Європи Міської ради міста Риму,

нагороджена Георгіївською медаллю «Честь. Слава. Труд» Міжнародної Академії МАРТІС «Золота Фортуна»

Тетяна Кузик є першою громадянкою України, яку обрали у Міську раду Рима радником з питань країн Східної Європи. Тетяна – єдина жінка серед чотирьох іноземних радників римської мерії, обраних іноземними громадянами, які проживають у Римі з мотивів навчання або роботи на основі загального виборчого права.

Будучи також іммігранткою, Тетяна Кузик кожного дня своєю працею завойовувала повагу до себе та до своєї ідентичності. Та найважливішим для неї було відчувати себе частинкою української громади. Тому вона і поставила перед собою завдання створити осередок, де б співвітчизники могли довіритись один одному, поділитись досвідом та отримати допомогу. Саме це привело Тетяну в Християнську Асоціацію Італія-Україна, де протягом багатьох років, щонеділі вона зустрічалась з сотнями людей, яких намагалась завжди вислухати, надати консультацію з різних бюрократичних питань.

Працюючи в муніципалітеті, Тетяна Кузик бере безпосередню участь у політичному та адміністративному житті міста Рима. Ця робота допомогла їй створити та розвинути українську суботню школу і дитячий садок, які діють за адресою via Puglie 31, у Римі. Тут діти мають можливість вивчати українську мову, та, пройшовши програму загальноосвітньої школи, отримати атестат зрілості, визнаний Міністерством освіти України.

 За цей час було організовано Дні культури різних Європейських країн та передусім – України. На цьому заході еліта української громади у Римі отримала можливість заявити про себе, та представити українські культурні набутки.

Проводячи конференції та диспути, висвітлюючи історичні періоди різних країн, аналізуючи соціальні та культурні умови життя іммігрантів, діяльність Тетяни Кузик була направлена на боротьбу із ксенофобією та стимулювання міжнаціональної терпимості. За реалізацією цих проектів стоїть велика робота та правильне використання ресурсів, наданих адміністрацією міста.

Таким чином, завдяки Тетяні Кузик були налагоджені дружні відносини між громадами Східної Європи, побудовані конструктивні відносини з дипломатичними представництвами та релігійними установами різних країн.

В майбутньому робота Тетяни Кузик буде, перш за все, направлена на впровадження молодіжних програми для другого покоління іммігрантів, яке є майбутнім суспільства, шляхом створення та підтримки дитячих садочків, шкіл, позашкільних лабораторій, курсів італійської та української мов, створення сітки інформативних віконець в різних районах міста. Також важливим питанням є захист прав жінок, покращення умов їх життя, організація професійних курсів.

За високі трудові досягнення Тетяна Кузик отримала почесну нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» – Георгіївську медаль «Честь. Слава. Труд».