Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

ЛЕБЕДИНСКАЯ ЕЛЕНА ВЛАДИМИРОВНА - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

ЛЕБЕДИНСЬКА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

головний бухгалтер Науково-дослідного інституту інформатики і права Національної Академії правових наук України,

нагороджена медаллю «Незалежність України» ІІІ ступеня Міжнародної Академії МАРТІС «Золота Фортуна»

Лебединська Олена Володимирівна у 1992 році закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. М.П.Драгоманова за спеціальністю «Педагогіка і методика виховної роботи», а у 2001 році Президентський університет Міжрегіональної Академії управління персоналом за спеціальністю «Облік і аудит».

З 2001 року працювала в Науково-дослідному центрі правової інформатики (нині Науково-дослідний інститут інформатики і права НАПрН України) на посаді головного бухгалтера.

Лебединська О.В. має значний досвід організаційно-управлінської та наукової діяльності. Є співавтором 1 монографії, 2 науково-методичних посібників, а також низки наукових статей і доповідей на наукових конференціях.

Готує до захисту дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Зарекомендувала себе як професійно підготовлений, ініціативний, наполегливий у досягненні поставленої мети та сумлінний працівник, здатний вирішувати поставлені перед Інститутом завдання та обіймати посаду головного бухгалтера.

За сумлінну, бездоганну працю та вагомі здобутки неодноразово заохочувалась почесними грамотами та іншими відзнаками Інституту і Президії Національної академії правових наук України.

У 2013 р. Лебединська Олена Володимирівна отримала почесну нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» – медаль «Незалежність України» ІІІ ступеня.