Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

МИРНАЯ ТАТЬЯНА АЛЬФРЕДОВНА - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

МИРНА ТЕТЯНА АЛЬФРЕДІВНА

головний науковий співробітник,

Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України,

доктор хімічних наук, професор,

нагороджена Георгіївською медаллю «Честь. Слава. Труд» IV ступеня Міжнародної Академії МАРТІС «Золота Фортуна»

Мирна Тетяна Альфредівна закінчила Ленінградський (Санкт-Петербурзький) державний університет ім. О.О. Жданова (1977 р. спеціальність «хімія»).

Мирна Тетяна Альфредівна – відомий науковець в галузі фізичної хімії сольових розплавів й стекол. Все її життя пов'язано з Інститутом загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України, де вона пройшла шлях від аспіранта до професора, головного наукового співробітника, захистила кандидатську і докторську дисертації. Вона є засновником нового наукового напряму – хімії іонних рідких кристалів - нових нетрадиційних матеріалів для оптоелектроніки та лазерної техніки. Загальний доробок Мирної Т.А., що складає понад 200 наукових публікацій, становить суттєвий внесок до наукового надбання України. Вона є визнаним лідером сучасної вітчизняної наукової школи з досліджень іонних рідких кристалів, її праці відомі як в Україні, так і за її межами. Вона активно виступає з доповідями та лекціями на Міжнародних наукових симпозіумах, семінарах і конференціях. Т.А. Мирна має авторитет серед наукової спільноти, протягом останніх років вона є членом спеціалізованих вчених рад за спеціальностями "фізична хімія" та "хімія твердого тіла", членом експертної ради ВАК України. Міжнародного Рідкокристалічного товариства, її науково-організаційна та науково-педагогічна діяльність спрямована на підтримку обдарованої молоді – керує аспірантами, підготувала 8 кандидатів наук, очолює Раду молодих дослідників Інституту, активно займається проведенням щорічних молодіжних наукових конференцій. Наукові дослідження Т.А. Мирної знайшли підтримку в рамках грантів Міністерства освіти і науки України, ГМТА8 і НТЦУ, цільової комплексної програми фундаментальних досліджень НАН України «Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології». Державної цільової науково-технічної програми «Нанотехнології та наноматеріали». Роботи проводяться спільно з вченими Інституту фізики. Інституту металофізики ім. Г.В. Курдюмова, Інституту монокристалів НАН України та ін. Мирна Т.А. має державну нагороду за внесок у розвиток науки в Україні – орден Княгині Ольги III ступеню, 2004 р.

У 2013 р. за високі трудові досягнення Мирна Тетяна Альфредівна отримала почесну нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» – Георгіївську медаль «Честь. Слава. Труд».