Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

НЕЖИБОРЕЦ ВЛАДИМИР ИВАНОВИЧ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

НЕЖИБОРЕЦЬ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

вчений секретар Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України,

кандидат економічних наук, старший науковий співробітник,

нагороджений медаллю «Незалежність України» ІІІ ступеня Міжнародної Академії МАРТІС «Золота Фортуна»

Нежиборець Володимир Іванович отримав повну вищу освіту у Київському національному університеті будівництва та архітектури (1962 р.), за спеціальністю інженер-будівельник.

Розпочав трудову діяльність у 1962 році майстром, пізніше виконробом, а потім старшим виконробом тресту № 2 у м. Кустанай. Працював на посадах: начальника планово-виробничого відділу тресту № З ГоловКиївміськбуду, старшого наукового співробітника, провідного наукового співробітника Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки України, провідного наукового співробітника, заступника керівника Прогнозно-аналітичного центру, керівника Центру інтелектуальної власності і освіти українського інституту науково-технічної і економічної інформації (УкрІНТЕІ).

У 1973 році Нежиборець В.І. захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата економічних наук на тему: «Эффективность капитальных вложений при реконструкции действующих предприятий (на примере предприятий строительной индустрии Украинской ССР)».

У 1992 році йому було присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника зі спеціальності ефективність капітальних вкладень і нової техніки.

Із 2003 року по цей час працює у Науково-дослідному інституті інтелектуальної власності Національної академії правових наук України на посадах провідного наукового співробітника, Вченого секретаря Інституту (з 2004 р.).

На своїй посаді Нежиборець В,І. на високому рівні здійснює діяльність по плануванню та організації наукової роботи НДІ інтелектуальної власності НАПрНУ, забезпечує роботу Вченої Ради Інституту, готує проміжну та підсумкову звітну документацію за результатами наукової діяльності НДІ інтелектуальної власності НАПрНУ, забезпечує координацію роботи Інституту з Національною академією правових наук України, науково-дослідними установами НАПрНУ, Міністерством освіти і науки України, іншими науковими установами та організаціями.

Нежиборець В.І. є членом редакційної колегії журналу «Теорія і практика інтелектуальної власності» та щорічного збірника наукових праць Інституту «Питання інтелектуальної власності».

Бере активну участь у підготовці та проведенні різноманітних наукових заходів, зокрема: циклу міжнародних конференцій «Захист прав  інтелектуальної власності: проблеми і шляхи вирішення» (2003-2006 рр., м. Алушта), «Інвестиційно-інноваційна стратегія розвитку національної економіки в умовах глобальної економічної системи» (2009-2013 рр., м. Маріуполь); всеукраїнських         науково-практичних         конференцій «Інтелектуальна власність: погляд з XXI століття» та «Вітчизняний та світовий досвід правового регулювання сфери інтелектуальної власності» (2011-2013 рр., м. Черкаси) тощо.

Напружену науково-організаційну роботу Нежиборець В.І. успішно поєднує з плідною науковою діяльністю. Коло його наукових інтересів становлять, зокрема, актуальні проблеми в сфері інтелектуальної власності та інноваційної діяльності, питання економіки будівництва. Нежиборець В.І. є автором понад 100 наукових публікацій.

За свою сумлінну працю, високу трудову дисципліну та активну участь у діяльності трудового колективу, а також за вагомі досягнення у професійній діяльності заохочувався відповідно подяками від НДІ інтелектуальної власності НАПрНУ (2009 р.) та Національної академії правових наук України (2011 р.).

Нежиборець В.І. має значний досвід науково-дослідної та науково-організаційної роботи, зарекомендував себе висококваліфікованим, творчим, здібним, ініціативним працівником, відданим ідеалам науки, що сумлінно ставиться до виконання службового та громадського обов'язку, має великий авторитет та глибоку повагу серед колективу НДІ інтелектуальної власності НАПрНУ та фахівців національної сфери інтелектуальної власності.

У 2013 р. Нежиборець Володимир Іванович отримав почесну нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» – медаль «Незалежність України» ІІІ ступеня.