Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

САМОЙЛЕНКО ЮРИЙ СТЕФАНОВИЧ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

САМОЙЛЕНКО ЮРІЙ СТЕФАНОВИЧ

завідувач відділу функціонального аналізу,

Інститут математики НАН України,

доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент НАНУ,

нагороджений Георгіївською медаллю «Честь. Слава. Труд» IV ступеня Міжнародної Академії МАРТІС «Золота Фортуна»

Самойленко Юрій Стефанович закінчив Дніпропетровський Державний університет (1965 р., математик, викладач). Ю.С.Самойленко – відомий вчений-математик, зробив значний внесок у розвиток функціонального аналізу та його застосувань. Його дослідження зосереджені на наступних основних напрямках: функціональний аналіз, спектральна теорія операторів, сімей операторів та підпросторів, математична фізика.

Ю.С.Самойленко є одним з провідних фахівців України у галузі алгебраїчних проблем функціонального аналізу, засновником та керівником наукової групи, досягнення якої відомі фахівцям багатьох країн світу та мають заслужене визнання. Під його керівництвом захищено 3 докторські та 23 кандидатські дисертації, він є автором близько 200 наукових статей, 3 монографій та З навчальних посібників.

Ю.С.Самойленко удостоєний Державної премії України в галузі науки і техніки за 2007 р. (указ Президента України № 1191/2007 від 10.12.2007), нагороджений Срібною медаллю імені М.М. Боголюбова за видатні досягнення в області математичної науки, 27.08.2009.

У 2013 р. за високі трудові досягнення Самойленко Юрій Стефанович отримав почесну нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» – Георгіївську медаль «Честь. Слава. Труд».