Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

САВОРОВСКИЙ ФЁДОР ГРИГОРЬЕВИЧ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

САВОРОВСЬКИЙ  ФЕДІР ГРИГОРОВИЧ

директор Спеціального конструкторсько-технологічного бюро з дослідним виробництвом Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України,

нагороджений медаллю «Трудова слава» Міжнародної Академії «МАРТІС «Золота Фортуна»

Саворовський Федір Григорович закінчив Ленінградський інститут водного господарства 1982-1989 рр. (спеціальність інженер-механік). В 1994 р. Федора Григоровича було призначено на посаду директора СКТБ з ДВ ІФН НАН України. У складній фінансово-економічній ситуації перехідного періоду та становлення вітчизняних науки та техніки з повною силою проявились його організаторські здібності, професіоналізм та здатність націлювати колектив на вирішення нових складних науково-технічних задач.

Під керівництвом та безпосередньою участю Федора Григоровича проведені розробки і виготовлені зразки приладів космічної техніки, які застосовуються, як на борту космічних апаратів (сонячні батареї для КА КС5МФ2), так і входять до складу наземної інфраструктури стартових комплексів (теми: "СІЧ-1М", "Мікросупутник", "СІЧ-2", "Egptsat -1", "Днепр-Восток" та ін.).

За ініціативою Федора Григоровича та його безпосередньою участю створена база для виробництва та налагоджений випуск 6-ти модифікацій малодозових цифрових флюорографів на сучасному науково технічному рівні. Як приклад – створення «МОБІЛЬНОГО МАМОГРАФІЧНОГО КОМПЛЕКСУ», одного з перших в Україні, рентгенографічного цифрового апарату «АСПЕКТ», який не має аналогів в Україні.

Під його керівництвом СКТБ з ДВ ІФН НАН України розробляє скануючу лінійку для реєстрації рентгенівського зображення, що використовується в медичному діагностичному обладнанні та новий рентгенівський блок живлення медичних рентгенівських апаратів, що не має аналогів в СНД.

Активно пропагує сучасну цифрову флюорографію, як метод ранньої діагностики туберкульозу завдяки участі у конференціях, республіканських та обласних виставках, у широкомасштабних акціях, таких як автопробіг «Україна проти туберкульозу та онкозахворювань», який був здійснений у травні 2005 року. Приймається активна участь у пропагандистких заходах Асоціації радіологів України (АРУ), членом якої являється з 2004 р.

Основні наукові та практичні результати роботи неодноразово були представлені на міських, галузевих та міжнародних виставках. Так, наприклад на Гановерській виставці 2004 р. (Німеччина).

Неодноразово брав участь у міжнародних наукових конференціях, виступав з доповідями.

По результатам досліджень, проведених підрозділами СКТБ з ДВ ІФН НАН України, отримано 2 патенти України на корисну модель.

Приймає участь у діяльності Спілки виробників України.

На даний час є Головою ради директорів промислових підприємств Голосіївського району.

Федір Григорович – успішно працюючий директор з новими ідеями, переконаний, що інтелектуальний потенціал України може бути успішно використаний для розвитку промисловості та економіки. Він постійно працює над собою і підвищенням науково-технічного рівня керованого ним колективу.

Саворовський Ф. Г. користується заслуженим авторитетом та повагою в колективах ІФН ім. В.Є. Лашкарьова НАН України та СКТБ з ДВ ІФН НАН України, є чуйною, інтелігентною, високоінтелектуальною людиною.

Саворовський Ф. Г. нагороджений Подякою Київського міського голови та
Голови  Голосіївської районної у  місті  Києві  державної адміністрації,  удостоєний
звання «Почесний громадянин Голосіївського району м. Києва», має диплом лауреата загальнонаціонального  конкурсу  Гран-Прі «Вища  проба».  Його нагороджено  відзнакою Президії НАН України «За професійні здобутки» в 2009 р.

У 2013 р. Саворовський Федір Григорович отримав почесну нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» – медаль «Трудова слава».