Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

СПИВАК СВЕТЛАНА ИГОРЕВНА - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

СПІВАК СВІТЛАНА ІГОРІВНА

науковий співробітник відділу геноміки та молекулярної
біотехнології Державної установи «Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України»,

кандидат біологічних наук,

нагороджена медаллю «Трудова слава» Міжнародної Академії МАРТІС «Золота Фортуна»

Співак Світлана Ігорівна закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка (кафедра мікробіології та загальної імунології, спеціальність – мікробіологія, 1996 р.). Нині Співак Світлана Ігорівна працює на посаді наукового співробітника відділу геноміки та молекулярної біотехнології Державної Установи «Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України» з 1 січня 2009 року. Вона швидко опанувала специфіку наукової проблематики відділу та приймає участь у дослідженнях в межах багатьох наукових бюджетних та конкурсних проектів.

Характеризуючи професійну компетентність Співак С.І., слід відзначити досконале володіння державною мовою, а також володіння англійською мовою, високу освіченість в сучасних інформаційних технологіях, сучасному стані наукової проблематики відділу. Також Співак С.І. є співавтором методичних рекомендацій, наукових статей, тез.

Співак С.І. приймає активну участь у вирішенні поточних наукових завдань відділу та в громадському житті інституту, є головою профспілки ДУ «Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України», секретарем відділу молекулярної біотехнології та геноміки, секретарем Українського товариства клітинних біологів та біотехнологів, членом наукової ради інституту.

У 2013 р. Співак Світлана Ігорівна отримала почесну нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» – медаль «Трудова слава».